Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Nasıl Kullanılır?

Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Nasıl Kullanılır?
Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Nasıl Kullanılır?

Yüz  Bölgesindeki İstenmeyen Tüyler  Kadınlar için büyük problemdir.
Bioder bu sorunu yaşayan kadınlar için özel olarak Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu ürününü geliştirdi.

Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Fiyatını ve Nerden Satın alabilirim diye merak ediyorsanız.Ürünü eczaneden, yetkili satış bayilerinden,internetten  e-ticaret sitelerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu İçeriğinde Bitkisel Complex B Ekstresi ve Turunç sayesinde düzenli kullanımda istenmeyen tüyleri azatmaya, inceltmeye ve geç çıkmasına destek olur.
Ürün kutusunda serum ve krem yer almaktadır.
Evet şimdi gelelim Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Nasıl Kullanılır? sorusunu cevaplamaya.
Cildinizdeki tüyler kökünden alındıktan sonra temizlenmiş cildinize sadece ilk 3 gün ve günde bir kez uygulanır.
Serumun kağağını çevirerek açın, Serumun başlığını sıkarak damlalağı doldurun. Damlalığı baş kısmını sıkmadan şişeden çıkartın.sizin için sorun olan bölgeye başlığı sıkarak damlatın.Elinizle nazikçe masaj yaparak uygulayın.Uygulama sonrasında ellerinize yıkamayı unutmayınız.

Serum cilde uygulandıktan sonra serumun cilde emilimini artırmak, cildi nemlendirmeye ve epilasyon sonrası ciltte görülen hassasiyeti yatıştırmak için cilde kutu içerisinden serumla birlikte gelen nemlendirici krem sürülür.
Uygulamadan sonra cildi durulama gerektirmez.

Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu  kadınların yüz bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı dikkate alınarak yüz bölgesine özel olarak formüle edilmiştir. pH düzeyi yüz bölgesine göre ayarlanmıştır. Ürün ten rengi ve kıl ayırt etmeksizin kullanılabilir.

Bioder Forte Bio Epilation Yüz Serumu Kullananlar  ürünle ilgili düşüncelerini ürünü kullanmak isteyen kadınlar için paylaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir