Gillette Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Gillette Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?
Gillette Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Gillette Fusion Proglide FlexBall Tıraş Makinesi

Yüzdeki Kıvrımlara  Meydan Okumak Kim İstemez Ki?

Gilllete Erkeklere özel yeni bir ürün geliştirdi.Bunun için Flexball Teknolojisi kullanıldı.Erkekler için yüzlerindeki kıvrımlardan dolayı tıraş olmak zahmetli ve zaman alıcı gibi görünür.Tıraş olurken erkeklere bakıldığında kıvrımlardaki kılları kesebilmek için yüzleri şekilden şekile girmektedir. Flexball Teknolojisi ile sağa sola oynar başlığı sayesinde yüz kıvrımlarınıza uyum sağlayarak diğer tıraş makinelerine göre daha fazla temas ederek neredeyese hiç kıl bırakmıyor.

Bıçak sabitleyici özelliğiyle bıçak aralıklarını koruyarak bıçakların yüz kıvrımlarına uyum sağlamasını sağlar.

Tıraş olurken yüzdeki sakalın daha az takılma ve çekilmesi için 5 daha ince tıraş bıçağı geliştirilmiş.Üründe  aslında toplamda 6  bıçak bulunmakta.5 bıçak tıraş olmak için diğer 1 bıçakta hassas kısımları düzeltici bıçağı.Kayganlaştıcı bandın üst kısmına doğru  baktığınızda görebilirsiniz.Favori düzeltiminiz için bu bıçağı kullanabilirsiniz.Daha hizalı kesdiğinizi kullanınca göreceksiniz.

Kayganlaştıcı  band demişken Gillette Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesinde yeni geliştirilen daha fazla kayganlaştırıcı etki sağlayan band vardır.Bu sayede tıraş makinesi tabiri caizse yüzünüzde akıp gitmektedir.

Pürürsüz bir tıraş olmayı Hangi Erkek istemez ki?

Gillette Fusion Proglide FlexBall Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır sorusuna beraber cevap bulmuş olduk.

Gillette Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi Nerede Satılır, büyük marketlerden, internetten online satış yapan sitelerden sipariş vererek satın alabilirsiniz.Ürünü satın almadan önce mutlaka fiyat araştırması yapmayı unutmayınız.Ürünü kullandıktan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir