Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?

Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?
Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?

Merhabalar Bugün size Bioderma markasının Hassas Ciltler için özel olarak geliştirilmiş Bioderma Sensibio H2O yüz temizleyici, makyaj çıkarıcı ve yatıştırmayı destekleyen misel solüsyon ile ilgili paylaşımlarda bulunacağım.
Hassas Ciltlere sahip olan hanımlar kullandıkları ürünlere dikkat etmek zorundalar.Ciltleri hassas oldukları için ürünleri kullanmadan önce ciltlerine uygun olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliler.

Bioderma Sensibio H2O Hassas Ciltte sahip olan hanımların kullanabileceği durulama gerektirmeyen bir üründür. Makyajanızı  çıkarabilir ve cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz.Yüz ve göz çevresi için  kullanabilirsiniz.
Ürün  cilt dengenizin korunmasına  destek olur. Ürün içerisinde yatıştırıcı aktif ajanların bulunmasından dolayı cilt temizliği yapıldıktan sonra oluşabilecek tahrişi önlemede etkilidir.

Hanımlar için eve akşam döndüklerinde makyaj temizliği yapmak  sıkıcı ve zaman alıcı olabiliyor. Bioderma Sensibio H2O hanımlara sunduğu şöyle bir avantaj var.Ürünü hem göz hem yüz makyajı hemde temizleyici olarak kullanalabiliyor olmak hanımların işini kolaylaştırıyor.Yüz ve göz için iki ayrı  ürün almak ve kullanmaya gerek kalmıyor.Tek bir ürünle pratik bir şekilde kısa zamanda işlerini hallediyorlar.
Ürün Şişe 100 ml, 250 ml, 500 ml olarak satışa sunulmuştur.
Bioderma Sensibio H2O Nerede Satılır, yetkili eczane ve internetten online satış yapan e-ticaret sitelerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?

Ürün günlük kullanıma uygundur.

Sabah ve/veya akşam Makyaj temizleme pedine veya pamuğuna birazcık Sensibio H2O  damlatın.Ardından dilerseiniz cildinizi temizleyebilir ve/veya Yüzünüzdeki veya  göz çevrenizden makyajı çıkartabilirsiniz.Sonrasında Yüzünüzü nazikçe kurulayın.

İçindekiler
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, RHAMNOSE, MANNITOL, DISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL , CETRIMONIUM BROMIDE.

Bioderma Sensibio H2O Kullanıcı Yorumları na bakıldığında
Kalıntı bırakmadığı, cildi tahriş etmediğini,özellikle göz makyajını zorlamadan temizlediği, makyajsız günlerde bile temizlik için kullanılabileceği, yüzde hiç yağ ve kir bırakmadığı,water proflarda bile iyi bir performans  verdiği, bunun gibi birçok yorum almış durumda ürün.

Bioderma Sensibio H2O en ucuz satın almak istiyorsanız ürünü satın almadan önce piyasada fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir