Bebevak Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Bebevak Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır

bebevak-burun-aspiratoru
Bebevak Burun Aspiratörü

Bebevak burun aspiratörü hakkında websitemizde tüm bilgileri bulabilir ürünün nasıl kullanıldığını en etkin biçimde anlatıldığını görebilirsiniz. Bebevak burun aspiratörü nasıl kullanılır bilgilerinden önce ürünün paket içeriğinden bahsedeceğiz.

Paket İçeriği

  • Süpürge Adaptörü
  • Tahliye Uçları
  • Temizleme Fırçası

Bebevak Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır

Ürünü ilk olarak elinize aldığınızda ve kutusunu açtığınızda tüm bu parçaları kutu içerisinde bulmanız gerekir. Kutu içerisinden eksik olan ürünü aldığınız eczane veya sağlık kuruluşuna iade edebilirsiniz. Hijyen açısından kullanılmamış ürünü iade edebilmeniz birçok firma tarafından mümkün kılınmaktadır.

Bebeğinize işlemi uygulamak için öncelikle düz bir zemine yatırmalısınız. Bütün işlemleri iki kişiyle yapmanız daha kolay olacaktır. Çocuğun baş kısmını bir kişi tutmalıdır. Çocuğun başını hafif sağa veya sola yatırmalısınız. İlk olarak sağ burun deliğinden başlayalım. Çocuğunuzun başını soluna doğru hafif şekilde eğik durumda bırakın. Daha sonra sol burun deliğine serum fizyoloji sıktıktan sonra aspiratör ucunu çocuğunuzun burun deliğinin ucuna yerleştirin. Güçlü ve aralıklı çekişlerle mukus bölgesini çekin. Diğer burun deliği için aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Bebevak burun aspiratörü birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Çocukların nezle, grip şikayetlerinin yanı sıra burun tıkanması için kullanılan bir ekipmandır. Pratik ve kullanımı için uzmanlık gerektirmeyen işlemler içerir. Yinede sorununuz devam ederse en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Soru ve Sorunlarınız İçin Yazımıza Yorum Yapabilirsiniz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir