Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?

Avene Termal Su Spreyi

Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?
Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?

Merhabalar Avene markasının sizler için özel olarak geliştirdiği  Avene Termal Su Spreyi ne işe yarar? ve nasıl kullanılır? sorularını beraberce cevaplayacağız.

Önce Avene Termal Su Ne İşe Yarar? sorusuyla başlayalım.

Fransa daki Avene kasabasındaki kaynağında  Avene Termal Suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici ve  diğer özelliklerini koruması için özel olarak üretilmektedir.Yatıştırıcı, Yumuşatıcı, Tahrişe Karşı

Ferahlık hissinin sarmasını ve rahatlamak ister misiniz?Bu soruya cevabınız evet ise o zaman bu ürün tam size göre.Bu ürünü kullandığınızda ferahlık hissini sizi sardığını ve rahatladığınızı görececeksiniz.

Termal Su Spreyi, hassas, düşük toleransa sahip, alerjik ve tahrişli ciltler için özel olarak üretilerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Yüzde kızarıklık, Cilt tahrişi, Makyaj temizliği sonrasında, Epilasyon sonrasında, Güneş çarpması sonrasında, Yapmış olduğunuz Sportif bir aktivite sonrasında, Traş sonrasında, Bebeklerde oluşan kızarıklıklarda(Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız) , seyahat sırasında rahatlamak için kullanabilirsiniz

Avene Termal Su İçeriği: Avene Termal Suyu, Nitrojen

Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmak istediğiniz yere yaklaşık olarak 20 cm uzaktan spreyi püskürtebilirsiniz.

Avene Termal Su Nerede Satılır?
Ürünü yetkili bayi eczanelerden ve internetten online satış yapan sitelerden sipariş vererek satın alabilirsiniz.Termal Su Spreyi  300 ml, 150 ml, ve 50 ml, lik şişelerde satışa sunulmuştur.Sizin için hangi boyutu uygunsa onu piyasada fiyat araştırması yaparak satın alabilirsiniz.

Avene Termal Su Spreyi Kullananlar yorumlarını bizlerle paylaşabilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir