Hairforte Sprey Bayan Nasıl Kullanılır

Hairforte Sprey Bayan

Önceki yazılarımızda aynı markanın grubuna ait tablet formları sizlere anlatmıştık. Erkek ve bayan olarak satışa sunulan tabletler sonrasında satışı devam eden ve çeşitli bilimsel firmalarca sertifikalandırılmış hairforte sprey bayan nasıl kullanılır yazımızda sizlere ürünün nasıl kullanıldığından ayrıntısıyla bahsedeceğiz.

Ürünün orjinalliğinden bahsedecek olursak ürün ambalajlarda Türkiye’de ilk defa kabartma sistemi kullanılmıştır. Ambalajın üzerinde ki markanın kabartma olarak gördüğünüz piyasada ki tüm hairfote sprey bayan ürünleri orjinaldir. Diğer şekilde satışı bulunan yan sanayi ürünleri almamanız önemle rica olunur. Bunun yanında damlalıklarımızda da ambalaj üzerinde ki marka kabartma yöntemiyle yazılmıştır.

hairforte-sprey-bayan
Hairforte Sprey Bayan Nasıl Kullanılır

Ürüne ilk bakıldığında  % 2 procapil içerir. Türkiye’de saç ürünleri içerisinde % 2 procapil içeren ürün hairforte sprey bayan ürünüdür. Çok seyrek olarak alerji dışında hiçbir yan etkisi  görülmemiştir.

Ürün ilk başlarda günde sabah-akşam olmak üzere iki kere kullanılmaktadır. Sorunlar üzerine en fazla 6 puf sıkılır. Fakat sorunların alanı küçükse 2 puf yeterlidir. Olumlu etkiler yaptığı üç ay boyunca gözlemlendiyse eğer üç ayın akabinde ürün tek doza indirilmelidir.

Ürünü kuru saça uygulamanız gerekmektedir lütfen kullanmadan önce hairforte sprey bayan ürününü çalkalayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir