Unitone 4 Krem Nasıl Kullanılır?

Unitone 4 Krem Nasıl Kullanılır?
Unitone 4 Krem Nasıl Kullanılır?

Unitone 4 Krem Nasıl Kullanılır?

Merhabalar Bugün sizlere Isis Pharma markasının lekeli ciltler için özel olarak geliştirdiği Unitone 4 Krem den bahsedeceğiz.

Cilt lekeleri her yaştan kişinin karşılaşabileceği en sık rastlanan ve can sıkıcı olan cilt problemlerinden birisidir.Özellikle yaz boyunca maruz kalınan güneşin de etkisiyle daha da koyulaşıp belirginleşirler.Lekelerden kurtulmak için sonbahar ve kış mevsimi en doğru zaman.Neden derseniz?Yaz aylarındaki güneş ışınlarından dolayı sadece korunmak için güneş koruyucular kullanılır.Lekelerle daha iyi mücade edebilmek için için yaz ayındaki güneş ışınlarının etkisinin kaybetmesi beklenir.

Unitone 4 Krem ciltte güneş, yaşlılık, gibi nedenler ile ortaya çıkan koyu lekelerde kullanmanız için üretilmiştir.
Bildiğiniz gibi ciltteki kahverengi lekeler melanin birikiminin bazı bölgelerde artması sonucunda ortaya çıkmaktadır.Buna karşın Unitone 4 Krem Formülünde yer alan güçlü leke açıcı maddeler aşırı melanin üretiminin sınırlanmasında etkili olmaktadır.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Ürün 30 ML lik ambalıjında  satışa sunulmuştur.

Unitone 4 Krem Nerede Satılır

Ürünü bayi eczanelerden ve internetten online alışveriş sitelerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Unitone 4 Krem Fiyatı için kampanyalardan yararlanabilmek için piyasa araştırması yapabilirsiniz

Ürün İçeriği
Lumiskin, Alfa Arbutin, Vitamin C, Glikolik Asit, Ultra Saf Meyan Kökü Ekstresi, Salisilik Asit

Unitone 4 Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt Unitone 4 Yüz Temizleyici Jel ile iyice temizlendikten sonra Unitone 4 Krem günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere lekelerin üzerine  nazikçe uygulanır, beraberinde gün içinde Hamilton Optimal Losyon SPF50+ kullanımı  tavsiye edilmekte.Eğer lekeler yaygın ise tüm cilde nazikçe uygulanabilir.Unutmadan söyleyelim Sizlere daha önceki yazılarımızda Hamilton Optimal Losyon SPF50+ ile ilgili bilgiler vermiştik.O yazımızı okuyabilirsiniz.

Unitone 4 Krem Kullananlar Yorumlarını paylaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir