Zade Vital Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Zade Vital, İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Helvacı İlaç San. adlı firmanın ürettiği bir markadır. Zade Vital ürünleri, genel anlamda gıda takviyelerinden oluşmaktadır. Sıvı cam şişe, kapsül ve değişik formlarda ürettiği gıda takviyeleriyle yurdun genelinde satışı yapılan ünlü bir markadır.

Zade Vital Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?
Zade Vital Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Zade Vital Çörek Otu Yağı ürününün de hem sıvı yağ / şurup hem de kapsül şeklinde iki farklı formu bulunmaktadır. Bilindiği gibi çörek otu yağının ispatlanmış birçok faydası bulunmaktadır. İslâmi literatürde ve tıbb-ı nebevîde faydaları hakkında birçok şey söylenmiş bir madde.

Zade Vital Çörek Otu yağı içeriği adından da anlaşılacağı üzere çörek otu özütünden oluşmakta. Çörek otu yağı, soğuk press yöntemiyle elde edilmektedir.

Zade Vital Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Sıvı / şurup şeklinde olanı günde 1-2 tatlı kaşığı tüketilerek kullanılır. Kapsül formunda olanının kullanımı ise; çocuklarda günde 1-2 kapsül, yetişkinlerde ise günde 2-4 kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Sıvı olanın çeşitli büyüklükleri bulunmaktadır: 200 ml, 100 ml, 50 ml ve 20 ml sıvı cam şişe büyüklükleri bulunmaktadır.

Kapsül formunun ise 60 kapsüllü kutu büyüklüğünde olanı bulunmaktadır.

 

One Review

  1. 26 aylık çocuk için uygun mudur.Uygun ise 900 mg kapsülün ne kadarı çekilip verilir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir