Lansinoh Krem Nasıl Kullanılır?

Lansinoh Lanolin Nasıl Kullanılır?

Birçok emziren annenin kabusu olan meme çatlaklarıyla baş edecek bir üründen bahsedeceğiz. Lansinoh lanolin krem kullananlar yani anneler memnuniyetini her alanda paylaşmaktadırlar. Yoğun isteklerden dolayı sizlere alt başlığımızda lansinoh lanolin krem nasıl kullanılır adında paylaşacağız. 

Emziren anneler bebeklerinin anne sütünü alması için onları her zaman emzirmek isterler. Bu da emziren annelerin göğüs uçlarında çatlaklara yol açabilir. Bunun sebebi bebeklerin çok emmesi değil, göğüs ucunu yanlış biçimde kavramasıdır. Emzirme esnasında yanlış bir eylemde bulunmamak için hekiminizden veya eczacınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sadece doğru emzirme yönteminden bahsetmek gerekirse, göğüs kısmının kahverengi alanının tamamını bebeğinizin ağız kısmına verilmelidir. Bu eylem hem göğüs çatlağının oluşmasını minimize eder hem de çocuğunuzun rahat bir şekilde karnını doyurmasını sağlar. Tabii ki sütünüz yeterliyse…

Lansinoh Krem Nasıl Kullanılır
Lansinoh Krem Nasıl Kullanılır

Lansinoh krem meme başı çatlağını gidermesinden ziyade çok önemli özellikleri de yanında getiriyor. Bunlardan birincisi ürün organiktir. Diğer kimyasal barındıran kremlerle bir tutmayınız. Bizce ürünlerin organik olanlarını ve sertifikalandırılmış olanları tercih ediniz. Diğer özelliğe gelecek olursak…

Lansinoh lanolin krem meme başına sürüldüğünde kremi silmeden bebeğinizi emzirebilirsiniz. Harici olarak kremi göğüs ucundan temizlemenize lüzum yoktur. Organik içeriğinden dolayı bir zarar vermez.

Lansinoh Lanolin Krem Nasıl Sürülür?

Lansinoh kremi yarım fındık büyüklüğünde elinize sıkınız. Göğüs uçlarına masaj yaparak yediriniz. Durulamanıza veya temizlemenize gerek yoktur. Organik içeriğinden dolayı bir sorun yaratmaz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde hekiminize veya eczacınıza danışınız.

Soru ve sorunlarınız için alt kısımdan yorum yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir