Möllers Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

1854 yılında İsveçli Peter Möller tarafından kurulan Möller’s firmasının oldukça popüler gıda takviyesi Möller’s Balık Yağı ürününün kullanımı yazısıyla karşınızdayız.

mollers-balik-yagi-kullanimi
Möller’s Omega-3 kullanımı

Balık yağı boy uzatır mı ya da balık yağı kilo yapar mı gibi pek çok sorunun kaynağı olan bu besin desteğini 160 yıldır üreten firmanın ürününün kullanımını yazacağız.

Möller’s Omega 3 olarak da bilinen bu besin desteği genellikle gelişme çağındaki bütün çocukların kullanımı için tavsiye edilmektedir. Piyasada birçok balık yağı bulunmakta ve çoğu zaman ebeveynler neredeyse her farmakoloji firmasının ürettiği balık yağı ürünü hakkında seçim yapmakta zorlanıyorlar.

Peki Möllers Omega 3 neden diğerlerinden farklı?

İsveçli bir uzmanın ürettiği bu ürün diğer balık yağı ürünlerine göre birkaç özelliğiyle öne çıkıyor. Birincisi, bu ürünün 160 yıldır üretiliyor olması. Evet, tam 16o yıldır aynı ürün üretilmektedir. Bunun da getirdiği tecrübeler ve katkıları bulunmakta. İkincisi ürün jelatini helal sertifikalı jelatin kapsamındadır.

Möllers Balık Yağı Kullanımı

Möllers Omega-3 kullanımı şöyle: Dört (4) yaşından büyük çocukların günde 5 ml yani, bir (1) tatlı kaşığı içmeleri, uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Möller’s balık yağı faydaları kullanımın düzenli olarak devam etmesiyle ortaya çıkmaktadır. Yukarıdaki kullanım talimatına uymalısınız.

Möller’s balık yağı içerisinde, A, D ve E vitaminleri ve morina balığından elde edilen omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) bulunmaktadır.

Möllers balık yağı yorumları ziyaretçiler tarafından yapılmış ise yazının alt kısmında mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir