Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Ünlü marka Zigavus markasının en popüler ürünlerinden birisi olan Zigavus Sarımsaklı Şampuan ürününün kullanımını paylaşacağız sizlerle…

Bu ürün İzmir merkezli Zigavus Pharma isimli firmanın ürettiği bir saç bakım ürünüdür. Saç dökülmesi problemine yönelik üretilmiş ve etkileriyle kısa zaman içerisinde yoğun talep görmeye başlamıştır. Saç dökülmesi problemine karşı geleneksel olarak kullanılagelen sarımsak özü ile formüle edilmiş bu şampuan gerçekten kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir.

Alerjik, dermatolojik ve mikrobiyolojik testleri QACS Laboratuvarları (Quality Assurance & Control Systems) tarafından yapılmaktadır.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?
Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Kullanımı

Zigavus Ekstra Plus ürününü ıslak saçınız üzerine bir-iki püskürtme yapın ve masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekledikten sonra saçınızı durulayın. Bu işlemi 2 ya da 3 defa daha tekrar edebilirsiniz. Saçınızda ne kadar beklerse o kadar iyidir. Çünkü bu şekilde ürün içerisindeki bütün özütler saçınızla buluşacaktır. Gereken etkiyi göstermesi için düzenli ve sürekli kullanım tavsiye edilmektedir.

Saç dökülmesi problemini saç ekimi yaptırarak telafi etmiş olanlar da rahatlıkla bu ürünü kullanabilirler.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan içeriği çinko, beta-karoten ve kalsiyumca zengin olan sarımsak özütünden oluşmaktadır. Kesinlikle sarımsak kokusu içermemektedir.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Faydaları

Ürünün en bilinen faydası saç dökülmesi problemine karşı yardımcı ve destekleyici bir saç bakım ürünü olmasıdır. Ayrıca saç derisinde birikmiş olan ölü hücreleri de temizleye yardımcı olarak kepek problemi için de destekleyicidir. Zigavus şampuan saç çıkarır mı gibi soruları internet sitelerindeki kullanıcı yorumları bölümlerine bakarak kullanan müşterilerin yorumlarından cevap arayabilirsiniz. Zigavus Sarımsaklı Şampuan kadınlar kulübü ve ekşi gibi birçok forum ve internet sitesinde hakkında konu açılıp, tartışılan bir şampuandır. Sosyal medyadan ürünle alakalı sorularınıza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Zigavus sarımsaklı şampuan fiyatı ambalajına göre değişmektedir. 150 ml olan ambalaj 16 ila 20 tl arasında değişirken, 450 ml olan ambalaj 35 tl ila 60 tl arasına değişiyor. En ucuz ve orijinal ürün nerede ise oradan almanızı tavsiye ederiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir