Bulk Toz Nasıl Kullanılır?

Bulk Toz Kullananlar

Bulk toz kullananlar başlığıyla sizlere tüm kullanıcıların deneyimlerini elimizden geldiğince sunacağız. Ürünün aromaları damak tadına göre değişebilir. Biz çikolatalı olanını daha hafif ve damak tadına uygun olacağını düşünüyoruz. Ürün 400 gram olarak satışa sunuluyor. Birçok sanal mağazada satılan ürün internetten satışla öne çıkıyor. Ürün İsveç’te üretilmiş ithal olarak İstanbul’dan dağıtıma çıkmaktadır. Aşağıda bir websitesinden aldığımız referansları siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

bulk-toz

Göründüğü üzere insanlar bulk toz ürününü temin etmeyi ve kullanmayı amaçlıyor. Memnuniyet derecesi yüksek bir ürün. Fakat öyle 1-2 ayda sonuç beklenmemesi gerekiyor. Biz gözlemlerimize dayanarak en az 6 ay destekleyici bazı ürünlerle kullanılmasını öneriyoruz. Tek başına bulk toz faydaları mutlaka olabilir ama yinede tam anlamıyla etki etmesi zorlaşır. 

Bulk Toz Nasıl Kullanılır

1-3 ölçek, günde 1-3 kere kullanılmaktadır. Bahsedilen 1 ölçek miktarı, tepeleme 1 yemek kaşığı miktarıdır. Kuru ve serin yerde muhafaza edilmesi gereken bulk toz 1 bardak sıcak veya soğuk süt veya suya karıştırılarak içilir. Biz süte karıştırılmasını tercih ederiz.

Alerjen Uyarı: Süt ve süt ürünleri içerir.

Bulk Toz Kullananlar
Bulk Toz Kullananlar

Bulk Toz Kilo Aldırırmı

Bulk toz kilo aldırırmı tüm kullananların kafasına takılan sabit bir sual. Bize gelen bilgilerde birçok kullanıcının tam olarak hedeflediği kiloya ulaşamadığını görsek de birçok kişi  tatmin olacak  kiloya ulaştığını duyuyoruz. Fakat daha önce söylediğimiz gibi tek başına bu ürün yeterli olmayabilir. Ek olarak gıdalar alınabilir. Uzman kontrolünde bulk toz kullanılacaksa, gerekli tüm detaylar alınmalıdır. Bünyemizi uzman teste tabii tutarak gerekli işlemleri yapar. Bulk toz kilo aldırırmı başlığımız burada son buluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir