Medikil Nasıl Kullanılır?

Ordu’da faaliyet gösteren Ünye Madencilik ismine sahip firmanın piyasaya sürdüğü medikil bentonit kili ürününün kullanımı hakkında sizi bilgilendireceğiz.

İlk önce medikil hakkında bilgilendirmek gerekiyor değerli ziyaretçilerimizi.

Medikil Nedir?

Medikil Nasıl Kullanılır?
Medikil Nasıl Kullanılır?

Medikil adından da anlaşılacağı üzere bir kildir. Ancak bildiğimiz killere benzemiyor. İçerisinde zengin montmorillonit minerali olan bentonit kilidir. Bentonit kili, vücuttaki zararlı maddeler olan toksinleri vücuttan atmaya, vucüdu dengelemeye ve canlandırmaya yardımcı olur.

Bu ürün yüzde yüz peloiddir. Peloid ise doğada terapi amacıyla kullanılan bir maddedir.

Medikil Detoks Terapi ürünleri Ordulu bir firma tarafından üretilmektedir ve medikil maske, vücut terapisi, ayak, banyo, diş macunu ve gıda takviyesi olmak üzere altı (6) farklı üründen oluşmaktadır. Bu ürün 25 yılı aşkın tecrübenin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Bu yazımızda kullanımı hakkında bilgi vereceğimiz ürün medikil şurup ürünüdür.

Medikil Nasıl Kullanılır?

Günde iki kere, sabah ve akşam yemekten bir (1) saat kadar önce ya da iki (saat) sonra 5 çorba kaşığı (60ml) kullanmanız tavsiye edilmektedir. Sonuç almak için düzenli olarak (günde 120 ml) dört (4) şişe sıvı bentonit solüsyon kullanmanızı öneririz.

Bir şişe 1 litre (1000 ml) büyüklüğündedir. Bu ürün kesinlikle ilaç değildir. Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Medikil fiyat olarak 35 TL ile 40 TL bandında satılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir