Eeose Sakal Serumu Kullanımı

Her gün sakal tıraşı olan insanlara özenen sakalsızların ve köselerin ilgilendiği Eeose Sakal Serumu ürününün kullanımını paylaşacağız sizlerle…

Çoğu erkek, gür ve sık bir sakala sahip olmak ister. Çünkü sakal insanlık tarihinden beri erkekliğin simgelerinden birisidir. Askerde her gün iki defa tıraş olmak zorunda kalanları saymazsak, sıkı ve gür bir sakal her erkeğin tercihidir.  Éeose firması, tam da bu ihtiyaca yönelik geliştirdiği sakal serumu ile sakalı çıkmayanların ya da seyrek çıkanların imdadına yetişiyor!

Eeose sakal serumu kullanımı
Eeose sakal serumu kullanımı

Sakal serumu ürünü, İstanbul, Ataşehir’de faaliyet gösteren Eeose Laboratuvarları tarafından geliştirilmektedir. Klinik ve dermatolojik testleri ise Fransız Dermscan Laboratuvarlarında yapılmaktadır. Son dönemde oldukça popüler olan ürünlerden birisidir.

Eeose Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Ürünü uygulamadan önce varsa sakalınızı kesiniz. Çünkü ürün içerisindeki etken maddelerin cildin epidermis tabakasına ulaşıp tesirini göstermesi için bu gerekli. Ürünü her gün günde sadece bir defa kullanınız. Temizlediğiniz yüzünüze başka bir krem ürününü sürer gibi masaj yaparak yediriniz. Kullanımı sadece bu kadar!

Serumu uyguladıktan sonra yüzünüzü durulamanıza gerek yok. Üretici uzmanlar tarafından ürünün dört (4) ay boyunca her gün kullanılması önerilmektedir. Bir şişe 60 ml büyüklüğündedir. Bu da bir şişenin bir ya da bir buçuk ay kullanılabileceğini göstermektedir. 4 aylık bir süreç için üç (3) adet 60 ml’lik serum kullanmanız yeterlidir.

Eeose sakal serumu fiyatı piyasada değişiklik göstermektedir. Resmi fiyatı 63 TL‘dir ancak; 45 TL‘ye kadar fiyat verenler bulunmaktadır.

Eeose sakal serumu işe yarıyor mu gibi sorularınız olabilir. Bunun en doğru cevabını kullanımınızdan sonra yine kendiniz vereceksiniz.

Eeose sakal serumu yorumları

Aşağıdaki resme tıklayarak ürün hakkında yapılmış yorumlara ulaşabilirsiniz.

Eeose sakal serumu yorumlar
Eeose sakal serumu yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir