Bioderma Sebium Mat Control Nasıl Kullanılır?

Bioderma Sebium Mat Control Fiyatı

Merhabalar Bugün sizlere Bioderma markasının Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirdiği Sebium Mat Control Ciltdeki Parlamayı kontrol altına almaya destek olan bakım kreminden bahsedeceğiz.

Karma ve yağlı ciltde sahip olanlar ciltlerindeki sebum dengesinin bozuk olmasından dolayı sorunlar yaşamaktalar.Bu sorunların biride ciltteki parlamadır.Parlamaya karşı Sebium Mat Control, cildin mat görünmesine yardımcı olur.
Ürün formu Krem-jel  olmasından ötürü cilt tarafından kolayca emilir.
Ürün; Makyaj öncesi kullanılabilir ve Yüksek cilt toleransına sahiptir
Yapışkan değildir, Paraben içermez, Hoş bir kokuya sahiptir
Ürün Ambalajı:30 ML

Bioderma Sebium Mat Control Fiyatı
Bioderma Sebium Mat Control Fiyatı

Bioderma Sebium Mat Control Nerede Satılır?
Ürünü Bioderma markasının bayisi olan eczanelerden ve internetten online alışveriş sitelerinden sipariş verebilir misiniz. Bioderma Sebium Mat Control fiyatı kampanyanlardan dolayı değişiklik göstermektedir.O yüzden piyasada sizin için uygun fiyatı bulmanızı öneririz.

 

Bioderma Sebium Mat Control
Kullananlar

Evet Hanımlar Bu ürünü daha önceden kullandıysanız yorumlarınızı, nasıl kullanıldığını, en ucuz fiyatı, nereden satın aldığınızı bizimle paylaşabilirsiniz

 

Bioderma Sebium Mat Control Nasıl Kullanılır?

Ürünü sabahları sizlerle daha önceki yazılarımızda paylaşmış olduğumuz Sebium Foaming Gel, Sébium H2O veya  Sebium Bar ile temizleyerek nazikçe uygulanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir