Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Kullanımı

Eeose Laboratuvarları tarafından üretilen bir diğer serum ürünüyle daha karşınızdayız: Eeose Kaş ve Kirpik Serumu. Ürünün, kullanımı, fiyatı, içeriği gibi bilgilere yer vereceğiz yazımızda.

Bir önceki yazımızda Eeose Sakal Serumunu tanıtmıştık. Erkeklere özel bir üründen sonra bu sefer de daha çok kadınların tercih ettiği kaş ve kirpik serumu ürününe geldik. Gerçi erkekler de kullanabilir. Ürün, kaş ya da kirpiklerin istenenden daha zayıf, daha ince ya da daha seyrek olması gibi yapısal estetik problemler için üretilmiştir.

Takma kirpik, rimel gibi makyaj çözümleri geçici olduğu için sorunu yaşayan kişinin doğal kaşları ya da kirpiklerini güçlendirmeye yönelik bir çözüm olan  Eeose Kaş ve Kirpik Serumu ürünü, firmanın iddiasına göre 14 gün sonra etkilerini göstermeye başlıyor.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu Kullanımı
Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu Kullanımı

Günde bir defa kullanabilirsiniz. Geceleri yatmadan önce kaş ya da kirpik üzerindeki kozmetik malzemeleri temizleyiniz. Ürün kutusu içinden çıkan tek kullanımlık aplikatörler ile kirpiklerinizin diplerine ya da kaşlarınıza eyeliner ya da göz kalemini uygular gibi uygulayınız. Kirpiklerinize serumu sürerken göze bakan kısmına değil, alt-dış kısmına sürün. Gözünüze temas etmemesine dikkat edin. Temas ettiğinde ise bol su ile yıkayın gözünüzü.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu içeriği multi peptide kompleksinden oluşmaktadır. Myristoyl Pentapeptide 17 ve Biotinoyl Tripeptide-1’den oluşmaktadır.

Piyasaya yeni sürülen kaş ve kirpik serumu ürünü forte olanıdır. Forte, önceki serum ürününün daha da güçlendirilmiş halidir.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Fiyatı

Kaş ve kirpik serumu fiyatı, 60 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Forte olmayan ilk versiyonunun daha da düşüktür.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu işe yarıyor mu gibi bir takım sorularınız olur. Bu tip sorular, aslında her kullanıcının zihninde olan sorulardır. Ancak buna en iyi cevabı, ürünü kendiniz kullanarak verebilirsiniz. Dilerseniz ürünü daha önce kullanmış kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. EkşiFacebook ve ürünü satan e-ticaret siteleri gibi sitelerde ürünü kullananlar, çoğu zaman deneyimlerini paylaşıyorlar.

Sizin için faydalı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir