Primabella Nasıl Kullanılır?

Primabella Bileklik

Hamilelik durumları başta olmak üzere araba tutması denilen durumlarda miğde bulantısı meydana gelmektedir. Primabella bileklik tamda bu anda sizlere yardımcı ürün olmak üretilmiştir. Primabella bulantı bilekliği sizin en zor zamanlarınızda bulantı hallerinizde yardımcı olarak sorunun geçmesi için müdahale etmektedir. Verdiği titreşim dalgaları sayesinde bulantıyı ortadan kaldırarak kişiyi rahatlatır. Miğde bulantısı, kusma durumları kronik hale gelen durumlarda yardımcı ürün olarak primabella bileklik kullanılmaktadır. Tabii her üründe olduğu gibi bu üründe de kullanım incelikleri yok değil. Ürünün doğru yerleştirilmesiyle etkisinin doğrudan etkisi var diyebiliriz. Kolunuzdan yolladığı titreşim sinyalleri doğru seviyede olması ve cihazın doğru takılması gerekmektedir. Genellikle hamilelik dönemlerinde 4. haftadan başlayan bulantılan 16-17. haftaya kadar devam edebilmektedir.

Prima Bella Bileklik Fiyatı

Ürünü kapıda ödeme yöntemleriyle sanal mağazalardan internet yoluyla sipariş verebilirsiniz. Prima bella bileklik fiyatı çok pahalı olmadığı gibi kullanışlı yanlarıyla göz önüne çıkıyor. 2016 yılı verilerinde yakşalık olarak 235 TL bandında satışa sunuluyor. İhtiyaç kartlarına taksit imkanının da olduğu ürün kolaylıkla satın alınabiliyor. Biz internetten alım yaparsanız, kapıda ödeme seçeneğiyle satın almanızı öneriyoruz. Cüzi bir miktar fark ile kapıda ödeme yöntemiyle ürüne sahip olabilirsiniz.

Primabella kullanımı çok basittir. Üzerinde bulunan rakamlar derecesini gösterir, bu rakamlara gelerek cihazın şiddeti ayarlanır. Bulantıya göre seçiniz. Daha sonra ortasında bulunan düğmesiyle ürünü aktif edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir