La Roche Posay Effaclar Matt Nasıl Kullanılır?

La Roche Posay Effaclar Mat Nemlendirici

Merhabalar  sizlerle Effaclar serisinin Yağlı, parlamaya eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiş olduğu  Sebum düzenleyici, parlama karşıtı nemlendirici La Roche Posay Effaclar Matt ürününü tanıyacağız.

Ürün Parlamayı sorunun kaynağında önleyerek uzun süreli matlık sağlamaya yardımcı olur.

 

La Roche Posay Effaclar Mat Fiyat

40 ml şişe olarak satışa sunulmuştur.Eczane Bayilerinden ve online alıveriş sitelerinden sipariş vererek ürünü satın alabilirsiniz.Ürün satış fiyatında kampanyalardan dolayı farklılıklar görülmektedir.Sizlerde satın almadan önce la roche posay effaclar matt fiyatı araştırması yapmayı unutmayınız.

Sebum düzenleyici özelliği sayesinde sebum dolu gözenekleri temizlemeye, Çinko Pidolat ile parlamayı kaynağında önlemeye, C ve E vitaminleriyle yağlı cilt problemlerini daha da arttıran sebum oksidasyonunu engellemeye,Bunun sonucunda, günden güne sebum üretimini azaltmaya, yardımcı olur.

La Roche Posay Effaclar Mat Fiyat
La Roche Posay Effaclar Mat Fiyat

Pürüzsüz ve mat görünüme kavuşmuş olan cilt yoğun bir şekilde nemlenmiş hissetmeye, Günden güne gözeneklerin sıkılaşmasına ve cilt yağ dengesini geri kazandırmaya destek olur.

 

La Roche Effaclar Matt Kullananlar

Ürünü önceden kullandıysanız veya şuan kullanıyorsanız ürünle ilgili her türlü düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısımından paylaşabilirsiniz.

 

La Roche Posay Effaclar Matt Nasıl Kullanılır?

Ürünü Tüm cilde sabah ve/veya akşam uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir