Bioxcin Quantum Serum Nasıl Kullanılır?

BIOTA Laboratuvarları tarafından üretilen Bioxcin Quantum Serum ürününün kullanımı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Quantum kavramını eminiz birçok kez duymuşsunuzdur. Quantum fiziği, quantum teknolojisi gibi terkiplerle kullanılmakta, yeni bir teknoloji ve bilimsel evre akla gelmektedir. BIOTA Laboratuvarları da saç bakımı için geliştirmiş olduğu son teknolojiye sahip serum ve şampuan ürünlerinin seri ismi olarak Quantum ismini kullanmıştır.

Bioxcin Quantum Serum Kullanımı
Bioxcin Quantum Serum Kullanımı

Daha kalın ve daha gür görünümlü saçlar sloganıyla piyasaya giriş yapan Bioxcin Quantum serisinin serum ürünü, bio-active peptides ve biocomplex b11 formüllerini içermektedir. Özel geliştirilmiş bio-active peptitleri saçınıza tutunmakta, bio kompleks b11 formülü ise saç köklerini besleyerek, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Bio-active peptides içerisinde 18 amino asit ve formüle adını veren peptitler bulunmaktadır. Biocomplex B11; Omega-6, Omega-9 doymamış yağ asitleri, Kemferol, Apigenin, Mirisetin flavenoidleri, Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum mineralleri ve A, B1, B2, B5, B9 vitaminleri içermektedir.

Bioxcin Quantum Serum Kullanımı

Bioxcin Quantum Serum ürününü kullanmak için ilk önce saçınızı yıkayın ve nemli bırakın. Serumu, öncelikle dökülme problemini en yoğun yaşadığınız yere, sonrasında tüm saça takriben 1 dakika boyunca dairesel hareketlerle uygulayınız. Uyguladıktan sonra saçlarınızı kurulayın ve tarak yardımıyla saçlarınızı şekillendirin.

Ürün içerisinden 15 adet ampül çıkmaktadır. İki günde bir, bir ampül uygulayınız. Böylelikle bir kutu serumu bir ay kullanabileceksiniz. Her ampülü akşamları ve bir kez kullanınız.

Bioxcin Quantum Serum en ucuz 46,50 TL fiyatla satılmaktadır. 46,50 TL ile 59 TL fiyat bandında satışı yapılmakta. Ürünün orjinal olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bioxcin Quantum Serum kullananlar yorumları yazı altına yazabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir