Efa Daily Nasıl Kullanılır?

New Life firmasının popüler ürünlerinden birisi olan Efa Daily besin desteği hakkında fiyatı, kullanımı, yorumları gibi konularda bilgi vereceğiz.

Üzerinde balık resminden halk arasında balık yağı hapı olarak bilinen ürünlerden birisi olduğunu anlamışsınızdır.

Efa Daily, New Life markası tarafından üretilmiş yoğunluklu olarak balık yağı ve omega-3 içeren bir besin desteğidir. Markanın üreticisi olan Sifar İlaçları, 40 yıldır sağlık sektöründe olan köklü bir firmadır.

EFA Daily nasıl kullanılır?
EFA Daily nasıl kullanılır?

Efa Daily içeriği

Bu gıda takviyesi, 670 mg balık yağı, 402 mg omega-3, 226 mg EFA, 147 mg DHA ve 34 mg da diğer yağ asitlerini içermektedir. Kapsülleri ise balık jelatininden üretilmiştir.

EFA Nedir?

Peki ürüne adını veren ‘EFA’ nedir? Hemen cevaplayalım. EFA, Essential Fatty Acids terkibinin kısaltılmış halidir. Essential Fatty Acids, temel yağ asitleri anlamına gelir. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu ancak üretemediği omega – 3 ve omega – 6 yağ asitlerini anlatır. Bu asitler de bu üründe fazlasıyla barındırdığı için bu ismi almıştır.

Efa Daily Kullanımı

Gelelim en merak ettiğiniz soru olan ürünün nasıl kullanılacağına… Çok kompleks bir kullanım talimatı yok. Günde bir ya da iki kapsül yemekten önce kullanılması önerilmektedir. Evet, kullanımı sadece bu kadar.

Efa Daily fiyatı genellikle 28 lira ile 35 tl arasında değişmektedir. Anlayacağınız çok pahalı bir ürün de değil. Efa Daily kullananlar, üründen memnun olduklarını söylüyorlar.

Siz de ürün hakkında görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum formunu doldurarak kişisel düşüncelerinizi bizimle ve ürün hakkında bilgi almak isteyenlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir