Shiffa Home Fitoform Çayı Nasıl Kullanılır?

Shiffa Home markasının en önemli ürünlerinden birisi olan kayısılı fitoform çayı için kullanım bilgisini yazacağız. Tabii ilk önce ürünle alakalı genel bir bilgi verelim.

Shiffa Home, büyük bir çatı markanın alt markalarından birisidir. O çatı marka ise Aksu Vital markasıdır. Aksu Vital Doğal Ürünler A.Ş., İstanbul merkezli meşhur bir üretici firmadır. Bünyesinde Shiffa Home ile birlikte altı (6) marka bulundurmaktadır.

Fitoform Çayı Kullanımı
Fitoform Çayı Kullanımı

Fitoform Çayı Ne İşe Yarar?

Aksu vital fitoform kayısılı çay bir zayıflama çayı ürünüdür. İçerisinde 40 süzen poşet bulunmaktadır. İçerisindeki l-carnitine sayesinde uzun zincirli yağ asitlerinin yakılmasını ve enerjiye dönüştürülmesini sağlayarak hızlıca kilo vermenizi sağlar.

Fitoform çayı içindekiler

L-Carnitine, Rezene meyvesi, Sinameki yaprağı, Ahududu yaprağı, Huş ağacı yaprağı, Isırgan yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Kayısı / Şeftali / Portakal aroması, Ardıç meyvesi, Civanperçemi, Mürver meyvesi, Granül kayısı suyu.

Fitoform Çayı Nasıl Kullanılır?

Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra, sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasına tavsiye ederiz. Yemekten önce tüketiniz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Aksu vital fitoform kullananlar üründen memnunlar ve tavsiye ediyorlar. Kullanıcı yorumları sayfanın aşağısında bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir