NBL Probiotic Optima Kullanımı

NBL Probiotic Optima Nedir?

Probiyotikler yaşayan mikro organizmalardır ve yeterli miktarda olduklarında yaşadıkları vücuda fazlasıyla yararlıdırlar. NBL Probiotic Optima da içerisinde bulunan 1,5 milyar aktif bakteri ve lif içeriği ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan bir üründür. Ayrıca içerisinde bulunan C vitamini ile vücuda vitamin takviyesi de yapmaktadır.

NBL probiotic optima nasil kullanilir?

Sindirim sistemi bozukluğu bir çok kişinin sürekli olan problemidir. Bunun için piyasada üretilmiş destekleyici vitaminler bulunmaktadır. NBL Probiotic Optima bu vitaminlerin içinde en etkili ve ekonomik olanıdır.

Hangi Durumlarda ve Nasıl Kullanılır?

NBL Probiotic Optima geniş bir yelpazede sağlık problemleri ile mücadelede kullanılır. Bazı kullanım alanları ; Antibiyotik kullanımının neden olduğu ishaller ,

; Hassas bağırsak sendromu ,

Enfeksiyona bağlı ishaller ve

İnflamatuar bağırsak hastalıklarıdır.

NBL Probiotic Optima‘yı günde bir veya iki tablet , sabah veya akşam yemekle birlikte kullanarak günlük ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çiğneyerek kullandığımız NBL Probiotic Optima bu özelliği sayesinde mide de değil , bağırsakta çözülmektedir. Mide de çözülmeye geçmiyor olması da vücudunuzda oluşacak olan mikropları önlediğinin garantisidir. 

NBL Probiotic Optima’nın fiyatı ise oldukça ekonomiktir. Piyasada 30 tableti 30 TL ile 40 TL arasında değişkenlik gösterir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir