New Life Enginar Özü Nasıl Kullanılır?

Merhabalar, bugün sizlere ”Enginar Özü Ne İşe Yarar? ve New Life Enginar Özü Yan Etkileri nelerdir?” bunlardan bahsedeceğiz.

New Life Enginar Özü Kullanımı

Öncelikle New Life Enginar Özü enginar ve hindiba ekstrelerini birlikte sunan bir gıda takviyesidir ve New Life Enginar Özü kapsülü balık jelatininden yapılmıştır. Bilimsel çalışmalara göre enginar karaciğerin yenilenmesine yardımcı bir ürün olarak belirlenmiştir fakat New Life Enginar Özü faydaları bununla sınırlı değildir. İçeriğin deki luteolin maddesi sayesinde kötü kolesterolü düşürmeye ve iyi kolesterolü yükseltip kalbi korumaya fayda sağlar, karın ve mide ağrılarına iyi gelir ve kan şekerini dengede tutarak sık sık acıkmayı önleyip diyabetle savaşır.

Peki; enginar özü hapı yan etkileri nelerdir? Eğer bir safra kesesi sorununuz varsa kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekiyor ve papatyaya karşı alerjisi olan insanlarda reaksiyon gösterebilir. Bunun dışında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

New Life Enginar Özü‘nün genelde günde 2-4 kapsül kullanılması önerilir. Ve bu sürecin olumlu sonuçlanması için en az 4-6 hafta sürmesi gerekir. İlaç olmayıp gıda takviyesi olduğu halde satışı eczanelerde yapılmaktadır. Piyasada 40 kapsülü 35 TL-45 TL arasında değişkenlik gösterir.

Sizde New Life Enginar Özü yorum kısmımıza merak ettiklerinizi yazabilir ve kullandığınız bir ürünse aldığınız sonuçları bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir