Preseed Jel Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere çocuk sahibi olamayan bayanlar için son derece önemli bir ürün olan ve sadece bu amaçla üretilmiş olan Preseed Jel‘i anlatacağız.

Preeseed Jel Kullanımı

Preseed Nedir? Doğru bir şekilde vajinaya uygulandığında, spermlere zarar vermeyip nemliliği taze tutarak hamile kalmayı sağlayan bir jeldir. Preseed Jel kadın vücudunda doğal üretkenlik sıvılarını taklit eder ve sperm hücrelerine antioxidant destek sağlar. Klinik olarak test edilip doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu özelliği sebebiyle Preseed Jel‘in yan etkileri bulunmamaktadır.

Preseed Kullananların Dikkat Etmesi Gerekenler: Preseed Jel‘i ilişkiye girmeden 15 dakika öncesinde kullanmanız gerekir ve enjektöre yerleştirdiğiniz Preseed Jel‘i sadece 30 dakika bekletme süreniz var. 30 dakikadan fazla bekleyen jeli çöpe atmanız gerekir.

Son olarak Preseed Jel’i nereden alabilirim ve Preseed Jel eczanelerde satılır mı?” sorularına cevap vermek gerekirse; size en yakın eczanelerden ve internetten satın alabilmeniz mümkündür. Piyasada fiyatı ise 128 TL civarındadır.

Sizde Preseed Jel kullanıp hamile kalanlardansanız, diğer çocuk sahibi olamayan bayanlarımız için yorumlar bırakıp hikayenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir