Avene Soothing Moisture Mask Nasıl Kullanılır?

Avene Soothing Moisture Mask Nasıl Kullanılır

Bugün sizlerle Avene Soothing Moisture Mask Nedir sorusuna cevap arıyacağız.

Avene masque apaisant hydratant soothing moisture mask hassas ciltler başta olmak üzere; güneş yanığı, yayılmış kızarıklıklar, gerilme, cilt tahrişi, kurumuş, sönük  cilt sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilmiştir.Birçok insan bu cilt sorunlarıyla uğraşmaktadır.

Avene Soothing Moisture Mask içeriğindeki öğeler cilt bariyerini yeniden oluşturmaya ve cildin en iyi şekilde nemlenmesini sağlamaya, beslemeye ve rahatlatmaya   yardımcı olur.

Paraben içermez.

 

Avene Soothing Moisture Mask Nasıl Kullanılır

Avene Soothing Moisture Mask Kullananlar

Masque apaisant hydratant  50 ML lik tüp olarak satışa sunulmuştur.Nem Maskesini Avene Satan Eczaneler ve Online Alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Avene markasına özel indirimleri kaçırmamak için mutlaka ürünü satın almadan önce Avene Soothing Moisture Mask Fiyat araştırması yapmanızı öneriyoruz.Avene Soothing Moisture Mask Kullananlar ürünle ilgili yorumlarını bizlerle paylaşabilirler.

 

Avene Soothing Moisture Mask Kullanım

Cildinizi temizledikden sonra Maskeyi, bir tabaka şeklinde yüzünüze sürünüz. Nüfuz etmesi için 10-15 dakika arası bir süre bekleyin.Ardından Pamuk ile kalan fazlalıkları alın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir