Dermoskin Biotin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bugün Dermoskin Şampuan Ekşi sözlükte de tartışma konusu olarak yer alan Dermoskin Biotin Şampuan nedir sorusunu yanıtlayacağız.

Dermoskin Biotin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Dermoskin Biotin Şampuan‘ın içeriğinde biotin, ayçiçeği yağı, biberiye yağı, tiamin, piridoksin, soya proteini, sitrik asit, soyamidopropalkonium klorür, jojoba yağı, niacin, riboflavin, polyquaternium-10, buğday proteini,  bitkisel gliserin, arıtılmış su, organik aloe barbadensis yaprak suyu ve meyve özü bulunmaktadır ve Dermoskin Biotin Şampuan PH dengelidir, yapay renk ve koku içermez. İçeriğinde bulunan besleyici yağlar sayesinde ince ve cansız saçlara hacim kazandırıp, saç dökülmelerini azaltır. Saç tellerini hassaslıkla beslerken saç köklerini de güçlendirici etkide bulunur. Dermoskin Biotin Şampuan’ın kullanım şekli ise; saçı ılık suyla ıslatarak şampuanımızı uyguluyoruz ve kremsi bir köpük elde ediyoruz. 3 dakika saçımızda beklettikten sonra iyice duruluyoruz.

Dermoskin Biotin Şampuan erkek ve Dermoskin Biotin Şampuan kadın çeşitleri bulunmaktadır. Piyasada biotin şampuan fiyatı 200 ml 23 TL’ye karşılık gelmektedir. Bazı sitelerde kampanya dahilinde 3 şişesi 30 TL’ye satılmaktadır. Ayrıca yine eczanelerden rahatlıkla bulabileceğiz bir üründür.

Siz de Dermoskin Biotin Şampuan kullananlardansanız, sitemize kullanım hikayenizi anlatıp diğer okuyucularımıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir