Pruzon Pomad Nasıl Kullanılır?

Pruzon Kaşıntı Kremi 

Pruzon Kremin içinde bulunan bitkisel kortizon sayesinde kortizonun; kızarma, kılcal damar oluşturma ve incelme gibi yan etkilerine mazur kalmadan sorununuza çözüm buabilirsiniz. Bunun yanı sıra içeriğinde; meyan kökü özütü, çinko, çay ağacı yağı, kalemin, vazelin ve lanolin bulunmaktadır.

Pruzon Merhem Ne İçin Kullanılır?

İçindekiler sayesinde ödem giderici, yara iyileştirici, cildi raha

Pruzon Pomad Kullanımı

tlatıcı ve koruyucu bariyer oluşturucu etkiye sahiptir.  Kaşıntı merhemi isimleri denilince akla ilk gelen Pruzon kaşıntı kremi aynı zamanda Pruzon egzama kremi olarak da bilinmektedir.

Pruzon Krem Nasıl Kullanılır?

Rahatsızlığınızın olduğu bölgeye ince bir tabaka şeklinde uygularız ve ilk 3 gün günde 2 defa, devam eden sonraki 3 gün ise günde 1 defa şeklinde kullanılır. 

Pruzon Merhem Hamilelikte Kullanılır mı?

Kullanım sırasında damar yoluna geçmeyip cilt üzerinde uygulandığı için gebelikte ve emzirme dönemlerinizde kullanmanız da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Pruzon Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Eğer; merhemin içinde bulunan maddelere herhangi bir alerjiniz yoksa, karşılaşabileceğiz yan etkisi de yok demektir.

Pruzon Krem Nerede Satılır?

Pruzon merhemi Türkiye’deki tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Eczaneden alamamanız durumunda ise internet sitelerinde istediğiniz her şehre satışı mümkündür. 40 gramlık ve tek kullanımlık olmak üzere iki boyutla sayılır. Pruzon merhemin fiyatı ise; 15TL ile 20 TL arasında değişkenlik gösterir.

Sizde Pruzon Kaşıntı Kremi kullananlardansanız bizimle rahatsızlık sürecinizin anatıldığı bir yorumu paylaşabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir