Kiona Tozu Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere bir astronot yemeği olarak bilinen ”Kinoa” dan bahsedeceğiz. İnka Medeniyeti’nin besin kaynağı olan ve ”Süper Besin” olarak da bilinen Kinoa Tozu özellikle son dönemlerde oldukça popülerlik kazanmış bir besindir.

Kinoa Tozu içeriğinde tüm temel aminoasitleri ve yüksek oranda proteinleri içerir. İçeriğindeki bu proteinler vücudumuzun üretemediği aminoasitleri giderir. Bünyesinde kolesterol bulunmayan Kinoa‘ da K, A, B, C ve D vitaminleri bulunmaktadır.

Kinoa Ne İşe yarar? Yine içeriğinde bulundurduğu demir kansızlığa, kalsiyum kemik ve diş güçlendirmeye, lif kabızlığa, dismutaz enzimi yaşlanm

Kinoa Tozu Kullanımı

ayı geciktirmeye, kuarsetin bahar alerjilerine, lignin kanser hücrelerine karşı vücudu korumaya ve kalbi güçlendirmeye etkileri vardır. Ayrıca diyabete ve yüksek tansiyona, adet ağrılarına, magnezyum eksikliğine iyi gelmektedir.

Yağ oranı düşük olan Kinoa Tozu kilo yapmayıp sindiriminin kolay olduğu bir üründür. Hatta Kinoa Tozu ile zayıflayanlar mevcuttur. Kinoa kullananlar kadınlar kulübünde de belirtmiştir ki; bir çok insan ürünü sadece zayıflatma fonksiyonu için kullanmaktadır.

Kinoa Tozu Nasıl Kullanılır? Kiona için tavsiye edilen tüketim programı sabah ve akşam olmak üzere 2 poşet şeklindedir.

Kinoa Tozu yan etkileri bulunmamaktadır. Fakat içeriğinde bulunan besinlere karşı herhangi bir alerjik durumunuz olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda doktorunuza başvurmanızda fayda vardır. Önemli bir ayrıntıyı belirtmekte fayda vardır ki; Kiona Tozu bir gıda takviyesidir, ilaç değildir ve herhangi bir sağlık sorununu gidermek için kullanılmaz. Son olarak Kinoa Tozu saklama koşulları; direk güneş ışığı almayacak şekilde serin ve kuru ortamda, kapalı haliyle saklanmalıdır.

Kinoa Tozu fiyatı 30 toz poşet için; 70 TL, 15 toz poşet için ise; 40 TL civarında değişkenlik göstermektedir. Bazı eczanelerde de satışı mümkün olan Kiona Tozu‘ nun fiyat araştırmasını yapabilirsiniz.

Kiona Tozu kullananlardansanız ve hikayenizi bizimle paylaşmak istiyorsanız; Kinoa Tozu kullanıcı yorumları bölümümüze yorum yapabilirsiniz. Ayrıca Kiona şikayet yorumlarına ulaşmak için ”Kiona doğal içeçek kullanıcı yorumları, Kinoa kadınlar kulübü yorumları, Kinoa kullanıcı yorumları kadınlar kulübü, Kinoa Tozu kadınlar kulübü” aramalarına bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir