Paranit Bit Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere özellikle çocuklarımız için önemli bir sorun teşkil eden bit probleminden kurtulmak için kullanılan Paranit Bit Şampuan‘ dan bahsedeceğiz. Çocuklarımızın saçlarından bit temizlemeye çalışırken hiç sonu gelmeyecekmiş gibi gelen bit probleminizi hem giderilmesi hem de tekrarlanmaması için üretilen Paranit Bit Şampuanı 2 yaş ve üzeri çocuklarda güvenle uygulayabileceğiz bir üründür. Ayrıca ”Paranit sprey mi şampuan mı?” sorusuna cevap vermek gerekirse; serinin Paranit Sprey ve Paranit Sensitive Losyon 6 aylık bebekleriniz için üretilmiş ürünleridir. Peki, Paranit sirkeleri öldürür müParanit sprey ve Paranit Şampuan sirke ve bitleri susuz bırakarak kurutur ve boğar. Paranit Sensitive Losyon ise bit ve sirkelerin soluk borusuna yapışarak boğulmalarını sağlar.

Bu durumda Paranit Şampuan mı, sprey mi daha etkili? Paranit Sprey ko

Paranit Bit Şampuanı Kullanımı

kusuz ve etrafa bulaşmadan 15 dakika içinde etki eden bir ürünken, Paranit Şampuan ise 10 dakikada etki sağlar ve saçlarınızı da temizler fakat 7 gün sonra tekrar uygulama ister. Yani en etkili budur diyebileceğimiz bir sonuç bulunmamaktadır. İki Paranit ürünü de etkilidir fakat kullanım farkı bulunmaktadır. Size uygun olan ürünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Paranit bit ilacı yan etkileri az da olsa mevcuttur. Bunlar; saç derisinde pullanma,temas iritasyonu,saç derisinde, kulakta veya ensede kızarıklık ve göz çevresinde kaşıntı ve iritasyon şeklindedir. Paranit bit ilacı hamilelikte kullanılmaz diye bir şey söylememiz mümkün değildir. Ama emin olmak için hamileyseniz veya emziren bir anneyseniz doktorunuza başvurmanızda fayda vardır.

Paranit Nasıl Kullanılır? Paranit kullanmadan önce saçın karışıklığını açmak için ve tutam tutam kontrolünü yapmak için sık dişli bir tarakla saçları tarayın. (Not: Tekrar bit problemiyle uğraşmak için tarağınızı her kullanım sonrası ılık bir suyla ve sabun yardımıyla yıkayın.) Daha sonra kuru saçınıza eşit bir şekilde Paranit Şampuanı uygulayın. Tabi bunu yaparken enseye ve kulak arkasına özellikle dikkat ederek ve tüm saça masaj yaparak uygulamanız gerekir. 10 dakika saç üzerinde bıraktığınız ürün uygulama için yeterlidir. Sonraki işlem ise herhangi bir şampuan kullanmadan saçları yıkamak olacaktır. Ürünün iyice saçtan arındığından emin olduğunuzda ise sık dişli bir tarakla saçı tarayıp, dörde ayırın ve ayırdığınız her bir bölümü Paranit bit tarağı ile tarayın. Saçlarınıza yeniden bit bulaşmasını önlemek için her tutamı Paranit bit tarağıyla taradıktan sonra tarağı temizleyin. Uygulama öncesi sirke bırakılabilme ihtimaline karşı ürünü 7 gün sonra tekrar uygulayın.

Paranit bit eczane fiyatı genel olarak 29 TL ile 40 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Sizde Paranit Bit Şampuanı kullananlardansanız ve sorununuza kesin olarak çözüm bulmuşsanız Paranit Bit Şampuan yorumları bölümümüzde hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir