Pfb Vanish Nasıl Kullanılır?

Merhabalar, bugün sizlere bir çok bay ve bayan için sorun teşkil eden tüylerin alınması ya da kesilmesi sonucu oluşan sorunlar için üretilen Pfb Vanish‘den bahsedeceğiz. Sık kesilen kıllar, ya deriye tekrar yabancı madde olarak girer yada dönerek kıl yuvasını deler. Bu duruma Pseudo Folliculitis Barbae yani Pfb denilmektedir.

Pfb Vanish içerik; Salisilik Asit, Saf Su, Propilen Glikol, Glikolik Asit, Silometikon, Laktik Asit, Kamfor Yağı, İsopropil Alkol, Gliserin ve Hidroksipropilseliloz oluşmaktadır.

Peki, ”Pfb Vanish nedir?” diye bir soru yöneltecek olursanız eğer; kıl dönmeleri için, ağda sonucu oluşan yanıklar için ve küçük şişlikler için üretilen bir roll-on başlıklı jell losyondur. Batık kılların deri dışına rahatça çıkabilmesini sağlayan Pfb Vanish cilde aynı zamanda peeling etkisi yapar. Bu özelliği ile hem ölü deriyi yok

Pfb Vanish Kullanımı

eder hem de cildi yıpratmaz. Normalden daha fazla nemlendirici bulunan içeriği sayesinde Pfb Vanish cildinizin nem oranını dengeler ve uygularken verdiği masaj etkisiyle akne oluşumunu da engelleyen bir üründür.

Pfb Vanish Nasıl Kullanılır? Kullanımı oldukça kolay olay ve herhangi bir ekstra uygulama istemeyen Pfb Vanish‘ ı bayanlar tüylerini almaya başlamadan 2 veya 3 gün öncesinden sabah ve akşam 1 kere olmak üzere tüylerini alacağını bölgeye sürmesi yeterlidir. Alınma işleminizden sonra ise günde 1 kez olarak problemli bölgeye sürmeye devam ediniz ve bunu ihtiyacınız bitene kadar tekrarlayınız. Ayrıca kullanım sırasında kıyafetlerinizde herhangi bir beyaz toz bırakmayan Pfb Vanish‘ı, beylerin kullanımında ise ilk 7-10 gün süresince günde 2 kere devamında ise; günde bir kez kullanım önerilmektedir. Traş olmadan 1 gün önce ve hemen ardından yapılan kullanım en iyi sonucu verir.

Pfb Vanish yan etkileri bulunmamaktadır. Fakat kullanımdan sonra oluşabilecek herhangi bir alerjik reaksiyona karşı doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Pfb Vanish fiyatı diğer roll-onlar ile karşılaştırıldığında sizlere çok pahalı gelebilir. Fakat etkisi bakımından farklı olduğunu düşünürsek piyasadaki fiyatının 60 TL ile 70 TL arasında değişkenlik göstermesini gayet makul bulabiliriz. Pfb Vanish nerede satılır? İnternet sitelerinde zaten satışı mümkün olan Pfb Vanish eczane satışları da bulunmaktadır.

Sizde Pfb Vanish kullananlardansanız ve cildinizde ağda ve traş sonrası oluşan değişikliğin farkındaysanız, Pfb Vanish yorum bölümümüzde hikayenizi paylaşabilirsiniz. Böylelikle bu tarz sorun yaşayan, fakat ürüne güvenemeyip kullanımda cesaret sorunu yaşayan okuyucularımıza yardımcı olmuş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir