Bitki Derman Cilt Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Merhabalar, bugün sizlere bir cilt bakım ürünü olan ve akneli ciltler için hazırlanmış olan Bitki Derman Cilt Bakım Seti‘nden bahsedeceğiz. Akne problemi özellikle bir çok bayanın korkulu rüyasıdır. Bitki Derman Leyla Çabuk‘un yıllardır kullanmakta olduğu bitkisel karışımlarını sizler için markalaştırmış. Setin içeriğinden bahsedecek olursak; Bitkiderman Arındırıcı Sabun, Bitkiderman Akneli Ciltler İçin Bitki Özlü Losyon, Bitkiderman Temizleme Lifi ve Bitkiderman Akneli Ciltler için Bitki Özlü Krem‘den oluşmaktadır.

Bitki Derman Cilt Bakım Seti ne işe yarar? Bitkiderman Arındırıcı Sabun; cildinize E vitamini takviyesi yapıp beslerken, derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bitkiderman Bitki Özlü Losyon; gözeneklerin tıkanmasını sağlayıp, sivilceleri kurutur ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar. Bitkiderman Bitki Özlü Krem; anti bakteriyel özelliği sayesinde akneleri kurutmaya yardımcı olur. Bitkiderman Temizleme Lifi ise; Bitkiderman Arındırıcı Sabun‘un cilde iyice geçmesini sağlar ve sabır ağacından üretilmiştir.

BitkiDerman Cilt Bakım Seti Kullanımı

Bitki Derman Cilt Bakım Seti kullanımı; kısmında belirtmemiz gereken mevsimsel kullanımıdır. Yağlı ciltler kışın haftada iki kez, yazın ise haftada bir kez kullanmalı. Kuru ciltler ise; kışın haftada bir kez, yazın hiç kullanmamalıdır.Bitki Derman Cilt Bakım Seti kullanım klavuzundan bahsetmek gerekirse; öncelikle uygulamayı gece yatmadan önce yapmanız gerekir. Daha sonra Bitkiderman Arındırıcı Sabun‘u iyice köpürterek yüzümüze sürüyoruz ve Bitkiderman Temizleme Lifi yardımıyla dairesel hareketlerle sabunun yüzümüze geçmesini sağlıyoruz. Bu uygulamayı yaparken akneli bölgelerinizde kanama ve yanma meydana gelebilir. Sonra ki işleminiz; Bitkiderman Losyon‘u ağzı kapalı halde çalkalayıp, pamuk yardımıyla yüzümüze sürmektir. Bu uygulama sırasında da losyonu göz çevrenizden uzak tutmanız gerekmektedir. En son yapacağınız uygulama ise; losyonu kurutmadan yüzünüze Bitkiderman Leke Giderici Krem‘in uygulamasını yapmaktır. Krem gece boyu yüzünüzde kalmalı ve sabah kalktığınızda, lif yardımı olmadan sadece Bitkiderman Sabun yardımıyla yüzünüzü temizlemeniz yeterlidir. Kısa bir not düşmekte fayda var. Sette bulunan her bir ürün tek başına kullanım sonucunda istenilen neticeyi vermeyecektir, seti birlikte kullanmanız gerekmektedir.

Bitki Derman fiyatlarından da kısaca bahsetmekte fayda var. Bitki Derman Cilt Bakım Seti fiyatı 130TL ile 190TL arasında değişmektedir. Ayrıca Bitki Derman Tüy Dökücü, Bitki Derman Şampuan gibi ürünlere, diğer Bitki Derman Ürünleri makalelerimizde yer vereceğiz.

Sizde Bitki Derman Akne Seti kullananlardansanız ve yüzünüzdeki değişimin farkındaysanız, makalemizde bulunan Bitki Derman kullanıcı yorumları bölümümüzde hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir