NTbiotic Kapsül Nasıl Kullanılır?

Merhabalar, bugün sizlere bir probiyotik hazinesi olan ve sizlere günlük hayatınız için yeterli besin desteği sağlamak için üretilen; ”NTbiotic Kapsül” gıda takviyesinden bahsedeceğiz. Öncelikle ”Probiyotik nedir?” sorusuna yanıt vermek gerekirse; probiyotik, içerisinde canlı kültürler bulunduran besinlere verilen isimdi

NTbiotic Kapsül Kullanımı

r. Ntbiotic içeriğinde, bu probiyotiklerden 45 milyar bulunmaktadır. Detaylı olarak içeriğinde; Bifidobacterium, İnülin, Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus ve Lactobacillus acidophilus bulundurur.

Ntbiotic yan etkilerinden de bahsetmek de fayda vardır. Herhangi bir hastalığınızın tedavisi için kullanacaksanız; öncelikle doktorunuza başvurmanız gerekir. Sadece gıda takviyesi olarak kullanacağınız Ntbiotic kapsül; yan etkisi olmamakla beraber, bağışıklık sisteminizi düzenleyici etkiye sahiptir. Daha detaylı bilgiye Ntbiotic prospektüsü sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ntbiotic kullanım şekli sizleri uğraştırmayacak şekildedir. Günde iki defa ikişer kapsül kullanmanız uzmanlar tarafından önerilen kullanım şeklidir.

Ntbiotic en ucuz bulabileceğiniz yerler genelde kampanyalar yapan alışveriş yapabileceğiniz internet siteleri olabilir. Ntbiotic Kapsül 90 caps fiyatı 90 TL ile 100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Sizde Ntbiotik kullananlardansanız ve size kattığı faydaların farkındaysanız, Ntbiotik kullanıcı yorumları bölümümüze yorum yapabilirsiniz. Ayrıca ilk defa probiyotik kullanmaya başlayacak olan okuyucularımıza tavsiye olarak; probiyotik kullananların yorumlarına göz gezdirmelerini önerebiliriz.

2 Reviews

  1. THER BİOTİC İLE NT BİOTİK ARASINDAKİ FARKLILIK NEDİR .DOKTURUM BANA HER BİOTİC VERDİ .BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

    1. Merhaba Arzu Hanım,

      İkisi de probiyotik içeren bir gıda takviyesidir. Aralarında neredeyse hiçbir fark yok. Yalnız NT Biotic ürünü daha meşhur sadece o. Doktorunuz verdiyse gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

      Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir