Maybelline Master Contour Stick Nasıl Kullanılır?

Merhaba, bugün bayanların kontür sevdası için üretilen; Maybelline Master Contour Stick‘den bahsedeceğiz. Kontür yapmayı seviyorsanız ve günlük makyajınızda ya çok zamanınızı aldığı için ya da yapmayı bilmediğiniz için kullanamıyorsanız; Maybelline Master Contour Stick tam size göre formüle edilmiş bir ürün. Koyu ve açık tarafıyla hem aydınlatma hem de kontür için ideal olan Maybelline Master Contour Stick, bu işlemleriniz için ayrı ayrı ürünler kullanmanızı ortadan kaldırmaktadır. Kalem şeklinde tasarlanmış olan Maybelline Master Contour Stick kullanımı oldukça rahat ve kolay. Cildinizde kolayca dağılırken, yüz hatlarınızın öne çıktığını fark edeceksiniz.

Maybelline Master Contour Stick Kullanımı

Peki, Maybelline Master Contour Stick uygulaması nasıl olmalıdır? İlk olarak yapmanız gereken şey; koyu renkli kısmını elmacık kemiklerinizin altına, çene çizginize ve şakaklarınıza uygulayın. Daha sonraki adımınız ise; açık renkli kısmını, yüzünüzde aydınlatarak öne çıkarmak istediğiniz bölgelere uygulayın (elmacık kemiklerinin üstü, kaş kavisinin altı, burun gibi). Son olarak ise, ürünün iki kısmıyla da yaptığınız uygulamaları hafif hareketlerle ve sünger veya fırça yardımıyla Maybelline Master Contour Stick‘i dağıtıyoruz.

Contour Stick fiyat konusunda da oldukça makul bir üründür. Kontür sevdanızı günlük makyajınıza dahil edebileceğinizi düşündüğünüz zaman belirlenen Maybelline kontür fiyat aralığı çok uçuk görünmeyecektir. 7 Gram olarak üretilen Maybelline Master Contour Stick fiyatı 25 TL ile 43 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Maybelline Master Contour Stick satın almak isteyen okuyucularımıza, Maybelline Master Contour Stick Gratis satışının mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.

Sizde Maybelline Master Contour Stick kullananlardansanız ve kontür kullanımınızda ki hızdan ve günlük makyajınızda yer etmesinden memnunsanız; makalemizin altında yer alan Maybelline Master Contour Stick kullanıcı yorumları kısmına yorumlarınızı yazabilirsiniz. Böylelikle ürünü kullanmak isteyen, kontür seven bayanlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir