Luis Bien Horlama Yastığı

Toplumda horlama olarak bilinen uyku apnesi; uykudayken on saniyeden fazla süren nefes durmasıdır. Bunun neticesi olarak kandaki oksijen azalır ve beyin oksijensiz kalır. Beyne giden oksijenin azalması uykunun sık sık bölünmesine ve uyku kalitesinin düşmesine neden olur. Gece uykusunu alamayan kişi gündüzde yorgun ve uykusuz hissedecek buda yaşam kalitesini ve iş verimini düşürecektir. Horlama sadece horlayan kişiye değil yakınında bulunan kişiyede zarar verir. Horlama sesinden uyuyamayan kişi gündüz uyuma ihtiyacı duyar.

Luis Bien Horlama Önleyici Yastık yaşam kalitesini düşüren, sizi uykusuz bırakan ve artık boşanma sebebi olarak kullanılan horlama sorununuza çözüm getiriyor.

Horlama Yastığı Nasıl Kullanılır?

Luis bien horlama yastığı saf silikon boncuk elyaftan yapılmıştır. Bu dolgu yastığın daha yumuşak ve esnek olmasını sağlamıştır.

Horlama yastığı ne işe yarar?

Uyku esnasında hava geçiş yolunda horlamaya neden olan gevşemiş yumuşak dokuların hafifçe gerilmesini sağlayarak horlamanıyı önler. Nefes alışverişini kolaylaştırır. Uykuda aşırı terlemeyi, mide yanmasını ve huzursuz uykuyu önler.

Uyku kalitesini artırır. Daha rahat nefes alıp verme ve horlamanın son bulması ile ertesi gün görülen ağız kuruluğu, baş ağrısı, konsantrasyon güçlüğü ve yorgunlukta sona erer.

Horlamanın sebep olabileceği depresyon kalp krizi, felç, impotans ve düzensiz kalp atışları riskini en aza indirir.

Luis bien horlama yastığı ortopedik yapısı boyun ağrılarına son verir.

Luis bien horlama yastığının fiyatı 79 lira ile 99 lira arasında değişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir