Soitenn Şampuan Nasıl Kullanılır?

SOITENN saçlı deride pullanma karşıtı bir şampuandır.Saç derisin çeşitli sebeplerden dolayı pullanır.Pullanma saç derisinde kaşınma ve kötü görüntüye sebep olur. Hatta saç dökülmesine yol açabilir.

Saçta ve deride pullanmayı önlemek için cilt bariyerinin onarılması gerekir. Peki cilt bariyeri nedir? Neye yarar?

Cilt bariyerinin en öncelikli görevi suyu cildimizde ve vücudumuzda tutarak su kaybını önlemek ve iç organlarımızın kurumasını engellemektir.

Soitenn Şampuan Kullanımı

Cilt bariyerinin bir diğer görevi zararlı olan faktörleri vücudumuzdan uzak tutmaktır. Her gün maruz kaldığımız onca kimyasal, patojenik (hasta yapıcı) mikroorganizmalar ve güneş ışınları, cilt bariyerimizin görevi tüm bunların vücudumuza girişini engellemektir.

Cilt yüzeyimizin pürüzsüz, yumuşak ve dolgun bir yapısı varsa sağlıklı bir cilde sahibiz demektir. Tersi: cildimizin kuru, kaba, mat, pul pul dökülen ve nemsiz görünümü varsa hasarlı ve sağlıksız bir cilde sahibiz demektir.

Soitenn şampuan cilt bariyerinin korumak cilt bariyerinin güçlenmessine, yenilenmesine, esnek ve nemlikalmasına ve yardımcı olmak için özel formüle edilmiş su bazlı bir şampuandır. Cilt bariyerini onarmaya ve bariyer hasarını engellemeye destek olan nazik bir ürünüdür

SOITENN özel formüle edilmiş bileşenleri ile Su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülür ve deriden hızlıca emilir.

Soitenn Şampuan Kullanımı

Islak saça masaj yapmak suretiyle uygulayın. Tesir görmek için en az iki dakika kadar bekleyin ve daha sonra bol su ile yıkayın.

Soitenn şampuanın içereği

Propolis cera
Panthenol
L-Arginnine
Lawsonia inermis
Zinc Sulfate
Hippophae rhamnoidesfruit oil
Folic acid

Soitenn şampuan fiyatı 34 lira ile 39 lira arasında değişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir