Maybelline Super Stay 14 HR Ruj Nasıl Kullanılır?

Maybelline Super Stay 14 HR Ruj adında anlaşılacağı gibi 14 saat kalıcılığı vaad ediyor. 7 harika renk seçeneğine sahip olan ruj dudakları kurutmuyor, yapışkan hissi vermiyor.

Maybelline Superstay 14HR Ruj Kullanımı

Dudakları nemlendirici özelliğe sahip. Maybelline Super Stay 14 HR Ruj’un özellikle sürerken hissedeceğiniz harika bir kokusu var. Eğer kokuya karşı hassassanız bu ruju denemelisiniz. Oldukça hafif olan ruj dudakta ağırlık yapmıyor.

Maybelline Superstay 14 HR Ruj zengin seçenekleri ve muhteşem dokunuşlarıyla hayatınıza renk katacak. Maybelline Superstay 14 HR Ruj 7 farklı renk seçeneğinden yüzünüze en uygun olanı kullanabilirsiniz.

Maybelline Superstay 14 HR Ruj günlük kullanıma uygun dudakları kurutmayan, dudaklarınızı renklendirirken koruyan, nemlendiren, yapışkan hissi bırakmayan size çeşit sunabilen, kolayca temin edilebilen, dudak çizgisinden taşmayan, dişleri sarı göstermeyen bir üründür.

Maybelline Superstay 14 HR Ruj istenilen sıklıkta uygulanabilir. Ruju direk dudaklara uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Maybelline Superstay 14 HR Ruj nasıl kullanılır?

Ruju üst dudağınızın ortasından başlayarak uygulayın. Maybelline Superstay 14 HR Ruju fırçayla sürerseniz sonuç daha iyi ve etkileyici olabilir.

Maybelline Superstay 14 HR Ruj fiyatı:19 lira ile 39 lira arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir