Revita Şampuan Nasıl Kullanılır?

Revita şampuan piyasada bulunan sampuanların en gelişmiş olanıdır. DS labaratuarları tarafından saç derisinin canlı kalması ve saçın yaşlanmasını durdurmak için geliştirilen sülfat ,paraben ve sodyum klorür içermeyen bir ürünüdür.

Revita Şampuan faydaları

-Saç derisinin canlılığını koruyarak saç dökülmesini önler.

-saçın yaşlanma süresini durdurarak hızlı uzamasını destekler.

-Erkek tipi, kadın tipi saç seyrelmelerinde ve çeşitli hastalıklardan dolayı olan saç dökülmelerinin tedavisinde büyük oranda fayda sağlar.

-Piyasada bulunan en etkili yeniden saç çıkartmayı tetikleyen şampuandır.

-Saç dökülmesi ve seyrelmesi  uzun zaman öncede olsa Revita Şampuan‘ın düzenli kullanımı saç derisinin canlılığını artırarak saçın kalitesini korur ve dökülmüş saçların yerine yeni saçların oluşumunda etkilidir.

-Revita şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini hissettirir.

Revita Şampuan içeriği

Copper Peptides, Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Spin Traps, Ketoconazole, MSM, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Amino Acids, Emu Oil, Rooibos, Biotin aktif maddelerinden oluşmaktadır.
DS Laboratories tarafından kapsamlı Ar-Ge çalışmaları neticesinde üretilen Revita Şampuan, saç bakımı için yardımcı ve destekleyici bir üründür.

Revita Şampuan Nasıl Kullanılır?

Islak saça masaj yapılarak uygulanır ve durulanır. İkinci kez uygulandıktan sonra saçta 3-5 dakika bekletilir ve ardından tekrar durulanır. Durulama sonrasında REVITA.COR saç kremini uygulayarak bir kaç dakika bekletilir ve durulanır. Uygulama haftada beş kez tekrar edilir.

Revita Şampuan fiyatı

Revita şampuanı internette 95 liradan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir