Töpfer Mama 2 Nasıl Kullanılır?

Töpfer Mama 2

Töpfer mama 2 ürünü 400 gr olarak kutu şeklinde satışa sunulmuştur. Annelerin bebeğime ne yedireceğim sorununu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş mama keçi sütüyle birlikte satışa hazır hale getirilmiştir. Töpfer mama 2 kullananlar gerek internet sitelerinde gerekse sosyal medya platformlarında memnuniyetlerini dile getirmektedir. Sizde memnuniyetinizi yorumlara iletebilir, bunun yanında da yaşadığınız sorunları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Töpfer Mama 2 Nası Kullanılır?
Töpfer Mama 2 Nası Kullanılır?

Töpfer mama 1 ve Töpfer mama 2 olarak satışa iki türlü formda sunulmaktadır. Ürünü internet sitelerinden veya kendi websitesinden sipariş edebilir anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere biraz bu mamanın öneminden bahsedelim. Bu markayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik keçi sütlü içeriği ve organik olmasıdır. Şimdi keçi sütünün önemini kavrayalım.

Neden Keçi Sütü Önemlidir ?

  • Kolayca sindirilebilir.
  • Büyüme ve gelişmeye destek verir.
  • Omega 3 ve 6 desteğini önemli miktarda karşılar.
  • Doğal nükleotit içeriğine sahiptir.
  • Zengin mineral içerir.
  • Doğal oligosakkarit içerir.
  • Bağırsaklarda anne sütüyle benzer etkiyi gösterir.

Evet sizlere sıralayabileceğimiz bu özellikler bebekler için hayati önem taşırlar. Töpfer mama 2 nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgiyi kutu üzerinde bulunan kullanım talimatına uymanız gerekir. Diğer mamaların kullanımıyla bu mamanın arasında herhangi bir fark yoktur. Ürün 400 gr’lık formuyla 44 TL ile satışa başlamıştır. 2017 yılında fiyatları bu şekilde devam etmektedir. Ayrıca töpfer mama 2 bebeğinize altı aylıktan itibaren verilmesi uygun görülmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir