Rlxon Kapsül Nasıl Kullanılır?

Rlxon Kapsül Nedir?

Rlxon Kapsül, deprosyon, gerginlik husursuzluk ruhsal bunalım gibi yaşam kalitesini düşüren sorunlar için geliştirilmiş,tamamen bitki özlerinden üretilmiş,yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliğe sahip bir gıda takviyesidir.İlaç değildir. Bağımlılık yapmaz.

Rlxon kapsül, negatif ve pozitif duyguları ayarlayan merkezi sinir sistemi ile etkileşime girerek strese ve deprosyana karşı mücadele eder. Rlxon ruhsal sıkıntılar, stres, depresyon, uyku bozuklukları vb. gibi bir çok rahatsızlıgın giderilmesinde yüzyıllardır kullanılagelen 4 temel bitki olan kedi otu kökü,sarı kantaron otu, melissa (oğul otu) ve şerbetçi otunun Avrupa’da ve Türkiye’de İlk ve tek kombinasyondur.

Rlxon Kullanımı

Rlxon Kapsül Faydaları

-Antidepresan etkileri içerir.

-Rlxon’un içeriğindeki bitki ekstreleri, beyinde SEROTONİN miktarını ve etkisini arttır .

-Stres ve depresyondan dolayı oluşan sinirlilik, gerginlik ve huzursuzluk durumununda, nedensiz tedirginlik ve korku hallerinde kullanılması tavsiye edilir.

-Uyku kalitesini yükseltir. Uykuya dalmayı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

– Stres ve depresyonun bir etkisi olarak ortaya çıkan sürekli yorgunluk halinde kullanılabilir.

– Dikkat dağınıklığı, unutkanlık, depresyona bağlı fiziksel ağrılar, baş ağrıları ve sindirim sistemi rahatsızlıklarında kullanılması tavsiye edilir.

Rlxon Kapsül içindekiler

Kedi otu kökü, stres, gerginlik, yorgunluk, halsizlik gibi durumlarda asırlardır kullanılan anti depresan özelliğine sahip bir bitkidir. Sarı Kantaron otu,halk arasında mutluluk hormonu olarak bilinen serotonin maddesinin kandaki oranını artırır.

Melissa (oğul otu), sinir krizleri, depresyon, gerginlik, depresif huzursuzluk, istem dışı kasılmalarda sakinleştirici özelliği ile bilinen bir bitkidir.

Şerbetçi otu,yatıştırıcı ve uyku verici bir bitkidir.

Rlxon Kapsül Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam yemeklerden önce bir kapsül bol su ile alınır.

Rlxon yan etkisi var mıdır?

Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Aşırı kullanımı cilt döküntüleri ve ışığa duyarlılığa neden olabilir. Hamileler, emzirenler ve 16 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir.

Rlxon Kapsül Fiyatı

Rlxon Kapsülü internette 49.90 liradan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir