Farmasi Leke Giderici Krem Nasıl Kullanılır?

Farmasi Leke Kremi Fiyatı

Farmasi leke kremi Dr.Cevdet Tuna ürünlerin içinde en çok tercih edilen krem ve sabundur. Bununla birlikte ürün 34 TL’den başlayan fiyatlarla internet üzerinden satışa sunulmuştur. Bu verimiz 2017 yılına aittir.

Farmasi Ürünü: İçerisinde yer alan B3 vitamini ile nar ekstraktı sayesinde cildinizi beyazlatırken nemlendirmeye de yardımcı olur.Badem yağı ile shea yağı cildinizin kurumasını engeller. Provitamin B5 ile E vitamini cildi besler ve korur.

Farmasi Leke Kremi Fiyatı
Farmasi Leke Kremi Fiyatı

Farmasi Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Günd2 defa  yüz ile boyun bölgesine uygulanır.Makyaj öncesi kullanımında problem oluşturmaz. Nemli olan cildinize sabunu masaj yaparak sürünüz. 2 ile 3 dakika arası bekletip daha sonra soğuk su ile yıkayınız. Daha sonra ise Farması leke beyazlatıcı kremi uygulayınız. ikisi bir arada kullandığınızda daha çabuk sonuç elde edersiniz.

Farmasi leke kremi doğal bitkiler sayesinde cildinizi lekesiz,genç,beyaz olmasına yardımcı olur.cildinizde oluşan cil,doğum ve güneş lekeleri ve ölü deriden arındırır ipeksi bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Shea yağı içerisindeki A.E ve F cildinizin ihtiyacı olan tüm vitaminleri sağlar ve besler.ayrıca akne oluşumunu önler,hücreleri yeniler, sağlıklı ve göz alıcı bir cilde sahip olursunuz.

Badem yağı  sayesinde cildinize pürüzsüzlük ve parlaklık verir.Cildinizi onarmaya, ve aydınlatmaya yardımcı olur.

Nar ekstresi içerisindeki antioksidan ve anti inflamatuar sayesinde hücreler yenilenir ve cildin nemlenmesini sağlar.

Farması leke kremi satın al gibi kelimelerle aratma yaptığınızda ürünün internet dışında satışının olmadığını fark edeceksiniz. Ürünü internet üzerinden kampanya ile satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir