Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Epila tüy dökücü sprey ile ilgili yazımızda bayanların en çok müzdarip olduğu konulardan biriside istenmeyen tüyleridir. Bugünkü yazımızda sizlere tam da bu konuda yardımcı olmaya geldik. Epila tüy dökücü birçok kişi tarafından kabul görmüş birçok kişininde izlediği Survivor yarışmasında ki oyuncuların kullandığı ürün haline gelmiştir.

Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır
Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır

Epila tüy dökücü sprey ürünü bildiğiniz koku maskeleyen deodorantlar gibi iş yapmayıp, tüy azaltıcı etkisiyle ön plana çıkmaktadır.

Survivor yarışmacılarının kullandığı tüy dökücü

ÜRÜN HAKKINDA BİLGİLER ve AÇIKLAMALAR: 3 dakika içerisinde tüylerden kurtulabilirsiniz.Vücudunuzda istemediğiniz bütün kıl ve tüylere kullanabilirsiniz. İçerisindeki E, komplex vitamini ve aloe vera sayesinde nemlendirir. “Epila” sayesinde tüyleriniz de gözden kaçmayacak şekilde azalma ve düzene girdiğini göreceksiniz.

Anti inflamasyon sayesinde acı,ağrı ve tahriş yaşamazsınız. Epila deodoranttaki asıl amaç kıl ve tüylere kökten nüfus ederek yok olmasını sağlamak.

ÜRÜN NASIL KULLANILIR: Kullanmak istediğimiz bölgeyi temiz olmasına dikkat edelim ve daha sonra tüyleri istemediğimiz bölgeye epila spreyi sıkıp 3 dakika bekletiyoruz ve sonrasında su ile masaj yapar şekilde yıkıyoruz.

HANGİ BÖLGELERDE KULLANILIR: Koltuk altı, kol, bacak, genital bölge,omuz,sırt ve göğüste kullanılır.

NOT:Yüzünüzde kesinlikle kullanmayınız.

Epila Tüy Dökücü Sprey Fiyatı

Epila tüy dökücü deodorant fiyatı 2017 verilerinde 29 TL bandında görülmektedir. Tabii ki bu internet üzerinden yapılan kampanyalı bir fiyat değildir. Bu tür kampanyaları yakaladığınızda ürünü çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Bununla birlikte ürüne bir anda zamda gelebilir. Birçok sitede yurt dışına sipariş verilemiyor bununda altını çizmiş olalım.

Sizde epila tüy dökücü deodorant kullandıysanız aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle deneyimlerinizi paylaşın. Sizlerin deneyimlerinize ihtiyacımız her zaman var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir