Bomba Extra Nasıl Kullanılır?

Bomba Extra Kilo Aldırıcı

Bomba extra kilo aldırıcı ürününden bugün sizlere bahsedeceğiz. Bu zamana kadar olan yazılarımız da kilo verdiren kürler ve ürünlerden çokça bahsettik. Sizlerden gelen mesajlar doğrultusunda bu ihtiyacın tam tersini yani kilo aldıran ürünleri tanıtma ihtiyacı hissettik. Editörlerimiz sizlere piyasada en çok rağbet gören ürünleri tanıtmaya devam ediyor. Bugün sizlere kilo aldıran ürünlerden bomba extra ürününü tanıtacağız. Bomba extra internet aleminde kilo aldırıcı olarak tanınmış bu sahada ün yapmış ürün haline gelmiş durumdadır.

 ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bomba Extra Kilo Aldırıcı
Bomba Extra Kilo Aldırıcı

KINA ve KUDRET NARI: İçerisindeki karbonhidrat ile protein sayesinde size kilo aldırmaya yardımcı olur.Karbonhidrat vücudunuza enerji verir.Beyin dokusundaki enerjiyi de bu sayede alır.Büyük bir bölümü tahıl ürünlerinde,kuru baklagil ve sebzelerde bulunur. daha az karbonhidratlar ise bal, şekerli ürünler ve meyvede bulunur.

Kilo almanıza yardımcı, iştahınızı açacak naturel protein ve karbonhidrat içeren 100/100 doğal besindir.metabolizmanızı dengede tutar ve sağlıklı kilo almanızı sağlar.

BOMBA EXTRA İÇİNDEKİLER: Karışık meyve, sebze extraları, elma, muz, c vitamini içeren meyveler, sodyum fosfat, propolis, amber, kudret narı, polen, kına, keçi boynuzu,kakao, ginseng ve mahlep bulunmaktadır.

ÜRÜN KULLANIMI: Sabah ile akşam yemeklerden yarım saat sonra 1 bardak süte veya meyve sularınıza 1 ölçek atıp içebilirsiniz. Toz halinde satılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARILAR: Gebe ve emzirenler kullanması sakıncalıdır.

Kilo verirken doktor kontrolünde ve diyetisyen ile birlikte bunu yapmak en doğrusudur. Herkesin metabolizması ve bünyesi farklı olduğundan aynı diyetler kişilerde farklı sonuçlar vermektedir. Bu sebepten kilo alırken de bizce doktor kontrolünde bir uzman eşliğinde bunu yapmanız daha faydalı olabilir. Bomba extra içinde herkes de aynı sonucu vermeyebilir. Bunun garantisini kimse veremez. Bu garantiyi verenlere itimat etmemenizi önemle duyurmayı bir borç biliriz.

Bomba extra fiyatı olarak da ürünü internet yoluyla kapıda ödeme ya da kredi kartıyla ödeme şeklinde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 2017 verilerine göre ürünün internet satış fiyatı 55 TL bandında satılmaktadır. Kampanya ve indirimler tabii ki bunun dışındadır. Sizde aklınıza takılan soruları bomba extra sayfamızda aşağıda bulunan yorumlar kısmından yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir