Zero Shot L-Carnitine 3000mg Nasıl Kullanılır?

Zero Shot L-Carnitine Yağ Yakıcı

Zero Shot L-carnitine kompleks yapıda formüle edilmiş ,yağ ,şeker,karbonhidrat içermeyen ve yağ yakımını destekleyen gıda takviyesi ve sıvı formda bir Karnitin üründür. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumak amacıyla formüle edilmiş özel bir üründür.1 şişede 3000mg Karnitin içermektedir. İçeriğindeki 3000 mg karnitin ile besinleri enerjiye dönüştürerek daha enerjik olmayı sağlar.

Karnitin Nedir?

Karnitin vücutta doğal buluna bir amino asit olup yağ moleküllerinin hücre içerisinde mitokondri ye taşınmasına yardımcı olarak enerji üretilmesine yardımcı olur. Yani karnitin aldığımız besinleri enerjiye çeviren bir maddedir.

Zero Shot L-Carnitine 3000mg İçeriği
karnitin, taurin,folik asit,B6 ve B12ve kromyum pikolinat içerir.

Zero Shot L-Carnitine
Zero Shot L-Carnitine
KARNİTİN

Vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesine yardımcı olan bir maddedir.

KAFEİN

Yorgunluk ve bitkinliği azaltan doğal bir maddedir.

TAURİN

Kemiklerde, kas ve kan hücrelerinde bulunan, canlandırıcı etkiye sahip olan bir amino asittir.

FOLİK ASİT

B vitamini ailesinde yer alan bir vitamindir. Hücrelerin yenilenmesini sağlar.

B6 ve B12 VİTAMİNİ

B vitamini ailesinde yer alan B6 ve B12 vitamini, metabolizma hızını artırır.

KROMYUM PİKOLİNAT

İştahı kontrol etmeye yardımcı olan bir doğal bir maddedir.

Ürünün içeriğindeki diğer bileşenler: Filtrelenmiş su, Doğal Aroma Vericisi, Koruyucular (E220 ve E211), Tatlandırıcı: E955, Asitlik Düzenleyici: E338.
çilek ,portokal ,şeftali ve sambucos ,karpuz ve limon aromalı çeşitleri vardır.

Zero Shot L-Carnitine 3000mg

-Yüksek oranda l-carnitine içeriği ile yağ yakımına ve enerji üretimine yardımcı olur.Spor esnasında enerji seviyesini yükseltir.
– Taurin, Malik Asit ve Kafein içeriği ile metabolizmayı hızlandırır.B6 ve B12 vitaminleri ile güçlendirilmiş yapısı vücut fonksiyonlarını destekler.
– Yoğun iş tempesondan yorgun düşen ve geceyi çalışarak geçirmek isteyenler, spor yapmak isteyenler,sınav zamanı uzun süre ders çalışmak isteyenler,rejim yapanlar , açlık krizleri ve tatlı krizlerine girenler ,kendini yorgun hissedenler ,gece çalışanlar ve bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler için ideal bir üründür.

Zero Shot L-Carnitine 3000mg Nasıl Kullanılır?

Formunu korumak isteyen ve düşük kalorili beslenen kişiler, başlangıçta bir şişeyi ikiye bölerek tercihen sabah ve öğlen saatlerinde içebilir.
Enerji artışına ihtiyaç duyan kullanıcılar ise gün içerisinde bir şişe tüketebilir.

Başlangıç ve orta seviyedeki kullanıcıların spora başlamadan 20 dakika önce yarım şişe alması,İleri seviyedeki kullanıcıların ise spora başlamadan 20 dakika önce ve yemekten yaklaşık iki saat sonra bir şişe alması önerilir.Spor yapılmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez.

16 yaşından küçüklerin ,hamile ve emzirme dönemlerinde olan kadınların, yüksek tansiyon ve kalp problemleri olan kişilerin, diyabet hastaları ve böbreğe bağlı hastalığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.

Zero Shot L-Carnitine 3000mg  Fiyatı

Bir kutuda 12 şişe vardır  ve  her bir şişe 60 ml dir. Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine 12 Adet 78,00 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.Ürünü  internette ve marketlerde kolayca bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir