Haccer Günlük Bakım Kremi Nasıl Kullanlılır?

Haccer Günlük Bakım kremi, kimyeger ve doğal bitkiler uzmanı Hacer Alkan tarafından araştırılarak geliştirilmiş tamamen doğal ve yerli cilt bakım ürünüdür.

Haccer Günlük Bakım kremi Özellikleri
Haccer Krem nasıl kullanılır?

Son zamanda yapılan araştırmalar cildin yaşlanmasının hatta genel olarak yaşlılığın asıl sebebinin vucudun gün içerisinde harcadığı suyu geri alamaması olduğunu göstermiştir. Vucut gün içinde iki veya iki buçuk litre su harcar. Eğer vucut aynı oranda su alamazsa hücreler susuz kalır ve yaşlanma süreci başlar. Günümüz şartlarında günde iki buçuk su içsek bile çeşitli nedenlerle kaybı karşılayamıyor ve vucut susuz kalıyor. Kurayan ciltte yaşlılık izleri görülmeye başlıyor. Kurayan cilde nem kazandırmak için etkili yollardan biride nemlendirici özelliği yüksek bakım ürünleri kullanmaktır.

– Haccer Günlük Bakım kremi, cildinizin gün boyu nemli kalmasına, cildinizin beslenmesine ve cildinizin kurumasını engellemeye yardımcı olabilecek doğal bir kremdir.

– Ciltte meydana gelen sivilce, akne, cilt çatlaklarına ve siyah noktalar üzerinde olumlu etkisi vardır.
– Cildin yıpranmış alanlarında onarıcı ve koruyucu özelliğe sahip bir bakım ürünüdür.

Haccer Günlük Bakım kremi İçeriği

At kuyruğu, susam yağı, elma sirkesi ve zeytinyağı özleri oluşan bir kremdir. İçeriğinde paraben, renklendirici gibi katkı maddeleri yer almaz.

Haccer Günlük Bakım kremi nasıl kullanılır?
Her gece uyumadan önce cilde belirli oranda sürülür ve masaj ile cilde nüfus etmesi sağlanır.

Haccer Günlük Bakım kremi Fiyatı

Ürünü internette 24.90 liradan başlayan fiyatla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir