Marincap 500 Mg

Marincap; Omega-3 besinleri bakımından zengin, seçilmiş doğal balık yağlarından konsantre edilen ve vücut için faydalı olan EPA ve DHA maddelerini içeren , Günlük “Omega-3 ihtiyacımızı doğal kaynaklardan karşılayan gıda takviyesidir.

Vucut Omega-3 vitaminine ihtiyaç duyar.Ancak bu vitamini kendi üretemez dışardan besinler yoluyla ihtiyacı olan Omega -3 vitaminini elde eder. Besinlerden elde edilen Omega-3 vitamin yetersiz kaldığında bu vitamin eksikliğine bağlı olarak bazı sorunlar yaşanır.

Omega-3 eksikliği özellikle çocuklarda beyin ve göz gelişimi, dikkat eksikliği, davranış bozuklulukları, öğrenme güçlüğü gibi problemlere sebep olur.

Kronik yorgunluk ve halsizlik,Eklem ağrıları , Kulak içi kir birikimi , bacaklarda kramplar meydana gelmesi, omuzlarda ve sırtta gerginlik ,kırılgan zayıf tırnaklara , ciltte kepeklenmeler ve kuruluk, vücutta kronik iltihaplar, Dikkat kaybı , Duygusal hassaslık gibi sorunlar Omega-3 eksikliğinin belirtileridir.

Bir yumuşak kapsül 500 mg Salmon Balık yağı konsantresi (omega-3) içerir.
Eicosapentaenoic asit (EPA) = % 18
Docosahexaenoic asit (DHA) = % 12
Total Omega-3 yağ asiti = % 35
Yardımcı Maddeler :
Nipajin, Nipazol, Vitamin E (1 mg)

Diabetliler için güvenlidir.

Marincap Özellikleri

trigliseritler ve kolesterolün düşürülmesinde, kalp krizi riskinin azaltılmasında, kan akışının kolaylaştırılmasında, romatizmal hastalıklara karşı koruma sağlamada kullanılması tavsiye edilen doğal Omega-3 kaynağıdır

Marincap Nasıl Kullanılır?

Doktor tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günde 3 kez 1 kapsül yemeklerle birlikte kullanılır.

Marincap Fiyatı

Ürünü internetten ve eczahanelerden 16 liraya başlayan fiyatla bulabilirisniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir