Ay 9 Life Tea Zayıflama Çayı

Ay 9 life tea zayıflama çayı ,tıbbi ve aromatik bitki uzmanı Ayhan Ercan tarafından geliştirilen , bağırsak fonksiyonlarının hızlandırılmasında, şeker emiliminin azaltılmasında ve tokluk hissi oluşmasında yardımcı olan dokuz bitki karışımından oluşan tamamen doğal form çayıdır.

Ay 9 Life Tea Zayıflama Çayı İçindekiler

Ay 9 Life Tea Zayıflama Çayı ,zayıflamaya yardımcı dokuz farklı faydalı bitkinin karışımından oluşmuştur. Bu bitkiler; Biberiye, Cinnema, Yeşilçay, Sinir otu, Çoban çökerten, Kekik, Mate, Barutağacı kabuğu, Funda bitkileridir..

Ay 9 Life Tea Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Ay 9 Life Tea ,bir bardak kaynar suya bir tatlı kaşığı bitkisel karışımdan atılır. yedi veya sekiz dakika çayın demlenmesi için beklenir. Kullanmaya başlanılan ilk hafta yemeklerden yaklaşık yarım saat önce birer bardak olmak üzere günde üç bardak çay içilir. İkinci haftadan itibaren ara öğünlerde  de birer bardak çay içilmeye başlanır.  Yemeklerden yarım saat önce ve ara öğünlerde olmak üzere günde beş bardak çay tüketilir. Ve bu uygulamanın aralıksız altı ay sürdürülmesinde hiç bir sakınca yoktur. Şeker kullanılması önerilmez.

Tansiyon Hastalarının içeriğinde kekik bulunmayan formülü kullanmaları tavsiye edilir.

Ay 9 Life Tea Zayıflama Çayı Fiyatı

Çayı internetten 15.50 liradan başlayan fiyatla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir