Jointace Jel Nasıl Kullanılır?

Eklem ve kaslarda oluşan sorun ve ağrılar için geliştirilmiş aromaterapötik masaj Jelidir.

Jointace Jel Özellikleri

-Aromatik yağlarla zenginleştirilmiş özel bir içeriğe sahiptir.

-Eklem ve kas ağrılarında ağrıyan yere direk masaj yaparak uygulanan Jointace Jel ağrıların giderilmesine yardımcı olarak rahatlama sağlar. Kronik ağrıların giderilmesine yardım eder.

– Onarıcı etkisi de vardır.

-İçeriğinde bulunan aromaterapötikler, yıpranmış, hasarlı eklemleri ve kasları rahatlarak yatıştırır ve  kasları gevşetir.

-İçeriğinde bulunan etkin maddeler glukozamin sülfat ve kondroitin sülfat eklem kıkırdağının sentezini artırarak hastalığın ilerlemesini yavaşlatma özelliğine sahiptir.

-10 yaşından küçük çocuklar , hamile kadınlar ve emziren anneler , mide ve ülser problemleri yaşayan hastalar, demire karşı duyarlılığa sahip olanlar olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

Jointace Jel İçeriği

Glukozamin ve Kondroitin etken maddeleri ile birlikte doğal onarıcı esansiyel yağların (Zencefil yağı, Okaliptüs yağı, Rezene yağı, Lavanta yağı, Karanfil yağı, Mentol, Portakal yağı) karışımından elde edilmiştir.

Jointace Jel  Nasıl Kullanılır?

Günde 2 ya da 3 kez eklemlere ve kaslara direkt masaj yapılarak uygulanır. Gün içerisinde birden fazla kullanılacaksa eşit zaman aralıklarında uygulaması tavsiye edilir. Yemeklerden sonra kullanılması tercih edilir.

– Açık yara ve tahriş olmuş bölgeler üzerinde kullanılması kesinlikle uygun değildir.

Jointace Jel Yan Etkileri

Nadiren de olsa mide problemlerine ,ishal, kabızlık, hazımsızlık ve bulantıya neden olabilir. Beklenmeyen durumlar ortaya çıktığı takdirde doktora başvurulmalıdır.

Jointace Jel Fiyatı

Ürünü 42.50 liradan başlayan fiyatlarla internette bulabilirsiniz.

Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir