Voonka L Carnitin Nasıl Kullanılır?

Voonka L Carnitin & Co Q10 İçeriğindeki L-Carnitin ve Coq 10 sayesinde halsizlik enerji yetersizliği, durgunluk, vücut genel indeks değerlerini kontrol etmek ve kilo kontrolünde tercih edilen bir gıda takviyesidir.

VOONKA L-Carnitin-CoQ10,İçeriğinde bulunan taurin ve kafein etken maddeleriyle , özellikle diyet ve spor yapanlarda görülen yorgunluğun önüne geçmede , daha hızlı yağ yakımına ve daha hızlı kilo verilmesine yardımcı olan bir besin takviyesidir. Taurinin, yağların sindirimini ve yağları çözen vitaminlerin emilimini kolaylaştırır. Kafeinin ise uyarıcı ve enerji verici etkiye sahip olan bileşendir.

L carnitine ;vücut tarafından doğal olarak üretilen ve yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan ikincil bir amino asit ve çeşitli hastalıkların önünü açan stresi azaltmaya yardımcı bir bileşendir.Bir antioksidan gibi çalışarak çeşitli hastalıkların oluşma ve gelişme sürecini hızlandıran “serbest radikallere” karşı vücudu korur.

Vücudumuz L cantitine’i karaciğer ve böbreklerde üretir, kas, kalp, beyin ve spermde depolar. Vücudun ürettiği karnitin miktarı çoğunlukla yeterli olmasına rağmen bazı kişilerde, çeşitli nedenlere bağlı olarak carnitine üretimi yeterli olmayabilir veya üretilen carnitine dokulara gerektiği gibi taşınamayabilir.Bu durum dışardan takviye almayı gerektirmektedir.

Voonka L Carnitin Özellikleri

-Lutein ve Karnitin etken maddeleriyle desteklendirilmiştir.-

-Halsizlik ve durgunluk halinin giderilmesine ve vücut içi enerji artışına yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir.

-Kilo kontrolünde ,beslenme bozukluklarında, diyabete bağlı komplikasyonların tedavisinde etkilidir.

-Anjin hastalıklarının olası risklerinin kaldırılmasına hizmet eder.Sabit anjini bulunan hastaların göğüs ağrısı yaşamadan egzersiz yapabilmelerine yardımcı oldur.

-Yapılan araştırmalarda , L carnitine takviyesinin akut damar tıkanıklığı veya damar sertleşmesi nedeniyle yaşanan periferik damar hastalıklarının, azaltılmasına yardımcı olduğu yönünde sonuçlar elde edilmiştir.

-Kan şekeri seviyesinin uzun süre yüksek değerlerde kalması nedeniyle hasar gören sinirleri onarmada etkilidir.

-Böbreklerde çeşitli sebeplerle karnitin üretimi seviyesi düşebilir. Budurumda doktora danışarak L carnitine takviyesi alınır.

 

Voonka L Carnitin  Kapsül İçindekiler

Bir kapsülde; L-Carnitine 500 mg, Jelatin / Gelatin (Sığır Kaynaklı BSE Free), Kafein (Anhidrit) 50 mg, Koenzim Q10 50 mg, Taurin 50 mg. Yüksek miktarda kafein ve taurin  bulunur.

Voonka L Carnitin Nasıl Kullanılır?

Voonka multivitamin takviye edici gıda olarak, günde bir sert kapsülün su, meyve suyu, sebze suyu ile birlikte alınması tavsiye edilir.

 Voonka L CarnitinFiyatı

Ürünü 64.00 liradan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir