Coresatin Yeşil Krem Nasıl Kullanılır?

Coresatin Propolis Fungicidal Barrier Cream Yeşil Krem.koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olurak  mantar enfeksiyonları için tedaviyi destekleyici bakım kremidir.

Cilt bariyeri, cildin koruyucu katmanıdır.Cildi tahriş eden ve cilde zarar  veren maddelerin cilde girmesini engellediği gibi suyu ciltte tutarak cildin kurumasını ve   hasar görmesini engeller. Cilt bariyerinde meydana gelen  fonksiyon bozukluğu  cildi  bakteriyel ve mantar enfeksiyonlarına açık hale getirir.  Ciltteki mikroorganizmalar enfeksiyonlara sebep olabilir. Mantarlar lokal direnci azalmış olan deriyi kolayca enfekte edebilirler. Cilt bariyeri cildimiz için hayati önem taşır.

Coresatin Yeşil Krem Özellikleri

-Coresatin Yeşil Krem, cildi  nemlendirir.

-Coresatin Yeşil Krem,cildi dış etkilerden korumak için özel olarak geliştirilmiştir.

-Coresatin Yeşil Krem, çeşitli sebeplerle hasar görmüş olan cildin koruyucun katmanını onarıp yeniliyerek eski fonksiyonunu geri kazanmasına destek olur.

-Coresatin Yeşil Krem , cildi nemlendirdiği gibi uzun süre nemli kalmasını sağlar. Suyu ciltte tutarak cildin kurumasını önler ve cilt kuruluğuna bağlı olarak oluşan sorunların tedavisine yardımcı olur.

-Coresatin Yeşil Kremin yardımıyla koruyucu tabaka onarıldıktan sonra tahriş edici dış etkenleri ve  zararlı olan faktörleri ciltten  uzak tutar.

-Coresatin Yeşil Krem , mantar enfeksiyonlu ciltlerin tedavisi için formüle edilmiştir.

– Coresatin Yeşil Krem içeriğinde, allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol  bulunur.

-Coresatin Yeşil Krem , tüm ciltler için uygundur.

-Kortizon içermediği için hergün kullanılabilir.

Coresatin Yeşil Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt iyice temizlendikten sonra masaj yaparak uygulanır. Günde iki veya üç defa uygulanması önerilir.

Coresatin Yeşil Krem Fiyatı

Ürün 38 .00 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir