CORESATIN Panthenol (Bebekler için krem – Pembe)

Coresatin Panthenol, bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiş steroid ve kortizon içermeyen nemlendirici cilt bakım kremidir.

 

Coresatin Panthenol Özellikleri

Coresatin Panthenol, kortizon içermeyen bir kremdir.

Coresatin Panthenol, bebeklerin ve çocukların hassas olan cildine özel olarak formüle edilmiş bir bakım kremidir.

Bebek ve çocuklarda çeşitli sebeplerle cildin koruyucu katmanı zarar görebilir. Coresatin Panthenol, cildin zarar görmüş olan koruyucu tabakasının onarılmasına destek veren ve doğal iyileşme sürecine hız kazandıran bir bakım ürünüdür.Bebeklerin ve çocukların hassas olan koruyucu katmanının tekrar eski işlevini yerine getirebilmesine yardımcı olur.

Coresatin Panthenol, cildi tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara karşı koruma özelliği bulunan bir bakım ürünüdür.

Coresatin Panthenol,cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek cilt yüzeyinde koruma bariyeri oluştururmaya başlar. Cilt yüzeyinde görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu tabaka oluştururarak cildi dış etkilere karşı korumaya alır.

Coresatin Panthenol,cildin nem kaybını en az seviyeye indirerek cildin onarılmasına destek verir.

Coresatin Panthenol İçeriği

Allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol içerikte yer alan etken maddelerdendir.

Coresatin Panthenol Nasıl Kullanılır?

Coresatin Panthenol krem bebeklerin cildinde ihtiyaç hissedilen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanma zamanı yoktur. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Coresatin Panthenol Fiyatı

Ürün 39.50 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir